ARROW: Velkolepé finále se blíží! Vrací se akční legenda Dolph Lundgren a přátelé Arrowa jsou uneseni!

Aktualizováno 12.04.2018

Arrow V (22) eye
Zdroj: Nova.cz

Adrian Chase alias Prometheus se nechal zajmout dobrovolně, aby jeho "přátelé" mohli zneužít ukolébání členů týmu Arrow a unést je. Oliver je tak sám proti přesile, bez přátel, protivníci mají i jeho syna a jemu zbývají jen možnosti zavánějící čirým zoufalstvím. A jako třešnička na dortu se vrací blonďatá legenda akčního žánru!

Dvaadvacátá epizoda páté série míří k velkolepému finále, Oliver má narozeniny, oslavu si však moc neužije. Někdo unáší jeho přátele a nejen to. Než Arrow dopadl Adriana Chase, jeho protivník stihl unést i jeho syna. Chtě nechtě si tak Oliver Queen musí přiznat, že je Prometheus stále několik kroků před ním a své zajetí plánoval.

Zdroj: IMDb


Spojil se s vícero nepřáteli hrdiny oděného v zelené kápi, kteří, zatímco byl Adrian uvězněn, zneužili ukolébání Green Arrowa a jeho falešného pocitu bezpečí, aby zajali jeho blízké. Oliver tak nemá ani své partnery a je ve značné početní nevýhodě. Zoufalá situace vyžaduje radikální řešení.

Green Arrow se bude muset obrátit s žádostí o pomoc na tři osoby, které by za normálních okolností nikdy neoslovil. Jedna z nich je totiž jedním z jeho nejhorších protivníků...Skrz flashbacky se navíc vrací ruský gangster v podání Dolpha Lundrena, aby se Oliverovi pomstil. Zdá se, že diváky čeká opravdu velkolepé finále celé série. Podívejte se na tento napínavý díl ZDE!


Seriál Arrow se vysílá každý den po poledni na Nova Action. Momentálně běží již pátá série. Pokud vám aktuální díl utekl, nezoufejte! Po odvysílání ho celý najdete na videoportálu NOVA PLUS!NEPŘEHLÉDNĚTE:

ARROW: Otec hlavního hrdiny je vrah! Nebo se jen někdo snaží pošpinit jeho památku?

ARROW: Krvavá zrada. Jak vypadá boj na život a na smrt proti nejlepšímu příteli? Podívejte se na video 


Novinky z NOVY