ARROW: Otec hlavního hrdiny je vrah! Nebo se jen někdo snaží pošpinit jeho památku?

Aktualizováno 09.04.2018

Arrow - 5. série - 11
Zdroj: IMDb

Na radnici ve Star city dorazí podezřelá bedna od Promethea. Když ji Oliver navzdory varování policistů otevře, objeví mrtvolu zalitou v betonu. Mrvolu, která má pod nehty DNA jeho otce...

Jednadvacátá epizoda páté série je osobní. Oliver má jasno, Adrian Chase se snaží o další psychologickou hru, kterou by měl Green Arrowa srazit na dno. Tentokrát se snaží o to, aby byl Oliverův zesnulý otec obviněn z vraždy, ke které došlo už v roce 2002.

Zdroj: IMDb


Jenže stop přibývá, novináři se ve všem začínají šťourat a Oliverovi se dostane do ruky flashdisk s videozáznamem, který ukazuje, že jeho otec možná opravdu nebyl tím mužem, za kterého ho měl. Do města se vrací i Oliverova sestra Thea a společně se snaží najít pravdu. Co ale objeví, může Prometheův plán obrátit proti němu samému.
Pátá série seriálu Arrow se pomalu chýlí k velkém finále. Byť se může zdát, že se kapitola Adriana Chase chýlí ke konci, ještě zřejmě nevyložil všechy karty. Podívejte se na tento napínavý díl ZDE!


Seriál Arrow se vysílá každý den po poledni na Nova Action. Momentálně běží již pátá série. Pokud vám aktuální díl utekl, nezoufejte! Po odvysílání ho celý najdete na videoportálu NOVA PLUS!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO JE NÁŘEZ: Stephen Amell se postaví akční legendě Dolphu Lundgrenovi!


ARROW: Krvavá zrada. Jak vypadá boj na život a na smrt proti nejlepšímu příteli? Podívejte se na video


Novinky z NOVY