LÁSKA TOMA HANKSE: Ve světě showbyznysu je to zázrak! S manželkou mají zajímavou historii

Aktualizováno 07.04.2018

Láska přes internet - 3
Zdroj: Archiv TV Nova

Forrest Gump, Trosečník nebo Terminál – Tom Hanks je prvotřídní herec dokáže zahrát snad cokoli. V roce 1998 si zahrál po boku Meg Ryan v romantické komedii „Láska přes internet“ a dokázal, že si s láskou dovede poradit na filmovém plátně, ale co ve skutečném životě?

Tom Hanks (61) je držitelem dvou Oscarů za nejlepšího herce a bezesporu je jedním z nejváženějších herců současnosti. V romantickém snímku Láska přes internet ztvárnil s Meg Ryan dvojici rivalů, kteří spolu denně soupeří v byznysu a zároveň si vyměňují anonymní zamilované emaily. Lásku na první pohled tak přeruší procitnutí, že se zamilovali do svého největšího konkurenta! Hanks i Ryan dostáli svých kvalit a spolu vytvořili příběh, který nenechá jedno oko suché. Ale pohybuje se Tom Hanks v osobním životě stejně přirozeně jako před kamerou?

Zdroj: Archiv TV Nova

A vlastně ANO! Tom Hanks je šťastně ženatý již 30 let s herečkou a producentkou Ritou Wilson (61). Tom si vzal Ritu v roce 1988 a mají spolu dvě děti – Cheta aTrumana Hanksovy. Být třicet let s jednou ženou je úctyhodný výkon, zvlášť pohybujete-li se ve světě showbyznysu. Hanks odhalil, jak s manželskou vzdorují klepům a překážkám stojící v cestě dlouholetého manželství: „Naučili jsme se tajemství úspěšného manželství již dávno, a to vždy říkat pravdu“.

Zdroj: Instagram

Ale ani Tomu Hanksovi nevychází vše napoprvé. Rita Wilson je jeho druhá žena, vzal si ji krátce po rozvodu v roce 1987. Když bylo Hanksovi 21 let, vzal si studentskou lásku Samanthu Lewes a krátce nato přivítali syna Colina. O čtyři roky později se narodilo Hanksovým druhé dítě, dcera Elizabeth.

První manželství trvalo deset let a i přes těžké časy způsobené finanční tísní je za něj Hanks rád, neboť mít děti v 21 letech byla jedna z nejlepších věcí, co ho v životě potkala. Na druhou stranu přiznává, že uzavření sňatku v tak útlém věku bylo motivováno jeho vlastní osamělostí.

Zdroj: Instagram

Dnes se těší společnosti Rity a má spokojené manželství. Zvěsti o údajném rozvodu jsou pouze drby.

 

Romantický příběh s Tomem Hanskem Láska přes internet můžete na Nově sledovat v neděli 11. 3. 2018 od 11:25.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŽÁDNÝ PŘEDSTÍRÁNÍ: Romantický film Wimbledon byl natočen během opravdového šampionátu!

VELKÝ NÁVRAT Nicolase Cage? Davy fanoušků volají po pokračování série Lovci pokladů!

chm TV Nova

Novinky z NOVY