Keanu Reeves našel ve své posteli nahou ženu. Zavolal na ni policii

Aktualizováno 07.04.2018

Dům u jezera
Zdroj: oficiální zdroj

Již po druhé se spolu potkali před kamerou. Po trháku Nebezpečná rychlost (1999) si Sandra Bullock zahrála s Keanu Reevesem v romantickém mysteriózním dramatu Dům u jezera (2006). Kdo je Hollywoodská hvězda Keanu Reeves, do něhož se Sandra zamiluje?

Keanu Reeves se narodil 1964 v Libanonu. Nicméně jeho kořeny jsou mnohem rozmanitější. Po svých rodičích zdědil havajské, britské, portugalské i čínské rysy. Možná i díky multikulturnímu dědictví byl v devadesátých letech zvolen magazínem People jedním z 50 nejkrásnějších lidí planety.

Zdroj: Nova.cz

Keanu nebyl nejlepším studentem a nakonec si zvolil cestu herecké kariery. Vsadil na dobrou kartu a dnes patří k nejatraktivnějším hercům Hollywoodu. Neodmyslitelně patří k postavě Nea v kultovním snímku Matrix, nicméně Keanu natočil i další velkolepé trháky. Minulý rok přišlo do kin druhé pokračování akční podívané John Wick 2, které sklidilo úspěch a diváci se tak dočkají i třetího dílu.

V roce 2006 natočil remake korejského originálu Dům u jezera. Snímek popisuje romantický příběh architekta Alexe Wylera (Keanu Reeves) a doktorky Kate Forster (Sandra Bullock). Film je na první pohled klasické milostné drama, kde láska překoná nástrahy vztahu na dálku. Ale jak se láska vypořádá se skutečností, že každý z milenců pochází z jiného roku?

Zdroj: Archiv TV Nova

Reevesovi je 53 let a během své dlouhé kariéry si připsal mnoho úspěchů na filmovém plátně i mimo něj. I přes popularitu jaké se mu v Hollywoodu dostává, zůstává Keanu nohama na zemi a štědře rozdává ostatním. Podívejte se na výstřední, skromné, ale i zarážející fakta, která vás zajisté překvapí.


10 věcí co jste nevěděli o Keanu Reevesovi:

1) Dog Star - předtím, než se stal filmovou hvězdou, hrál na basovou kytaru. S kamarády založil „úspěšnou“ kapelu. V devadesátých letech se objevily na několika mezinárodních festivalech.

2) Pseudonym - na začátku je kariéry se jeho agent bál exotičnosti jeho jména, a tak Keanu chvíli vystupoval jako KC Reeves nebo pod pseudonymem Chuck Spadina.

3) Co znamená Keanu - jméno dostal po svém předkovi z Havaje. Jeho jméno se může z havajštiny volně přeložit jako: „lehký horský vánek“.

4) Kariéra v NHL - Keanu se špatně učil, trpí dyslexií a v mládí změnil střední školu hned čtyřikrát. Škola ho moc nezajímala, a jelikož vyrůstal v Kanadě, svoji energii investoval do ledního hokeje. Chytal v bráně a jeho spoluhráči mu přezdívali „The Wall“ (zeď), chvíli hrál i juniorskou ligu, a kdyby se nerozhodl pro herectví, možná by skončil v NHL. Svůj hokejový um zúročil ve filmu Young Blood (1987).

5) Nadace pro boj s rakovinou - jedna z jeho sester dlouho bojovala s leukémii, svůj bohužel nevyhrála. Vlastní zkušenost Keana dovedla k podporování výzkumu a léčby a značnými dotacemi podporuje hned několik nadací. Také si založil vlastní nadaci, nicméně ji nepojmenoval po sobě, neboť ji založil kvůli pomoci a nikoli pro popularitu.

6) Kde Keanu bydlí - hvězda jeho rozměrů disponuje značnými prostředky. Ale i přes finanční možnosti, Keanu nebydlí v přepychovém paláci. Naopak preferuje malé byty nebo pronájmy. Zkrátka preferuje všední způsob života. Na druhou stranu v LA vlastní dům hned vedle Leonarda DiCapria.

7) Nejštědřejší herec v Hollywoodu- při vzniku Matrixu prvně sám investoval 10 miliónu dolarů do natáčení a po obdržení více než 114 miliónu dolarů rozdělil téměř 80 miliónu dolarů jako extra odměnu mezi celý štáb, již se na filmu podílel. Navíc všem členům kaskadérského týmu koupil motorky Harley Davidson.

8) MHD nebo motorka? - Na rozdíl od jiných hvězd se nedistancuje od normálního života a sám jezdí metrem. Nicméně ještě raději se ulicemi prohání na motorce. Vlastní několik strojů značky Norton Commando a dokonce sám založil firmu výrábějící motorky.

9) Ženy mu lezou samy do postele - Jeho popularita sebou přináší i značná rizika. Jednou ve svém domě objevil obdivovatelku, která se k němu vloupala, aby se setkala se svým idolem. Ženu odvezla policie, nicméně o tři dny později se přihodila obdobná situace. Další žena z řad jeho fanklubu se vkradla k němu do bytu, osprchovala se a nahá čekala na Keanu.

10) Hvězda Super Bowlu - Během finále ligy amerického fotbalu je kromě doprovodného programu očekávána i prezentace reklamních spotů. Jedná se o nejdražší reklamní prostor na světe. V roce 2018 se o poločasu objevila reklama, ve které v hlavní roli účinkoval právě Keanu Reeves.

Romantický příběh s Keanu Reevesem a Sandrou Bullock sledujte na Nova Cinema v neděli 11. března v 13:25.

Film John WickJohn Wick 3 můžete sledovat online na Voyo. Sledujte vaše oblíbené filmy online na Voyo.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

UPŘÍMNÁ ZPOVĚĎ: Karel z Robinsona promluvil o své drogové minulosti! Bylo to s ním hodně špatné

Dilema v seriálu Arrow: Oliver už ví, kdo je Prometheus! Proč se mu nemůže postavit?


Novinky z NOVY