Dilema v seriálu Arrow: Oliver už ví, kdo je Prometheus! 

Aktualizováno 06.04.2018

Seriál Arrow
Zdroj: TV Nova

Adrian Chase je temný lučištník Prometheus! Oliver už ví, kdo je jeho protivníkem a kdo se skrývá pod maskou, nemůže se mu však postavit ani jako starosta, ani jako Green Arrow.

Šestnáctá epizoda páté série seriálu Arrow přináší působivé politické drama z úřadu starosty Star City. Oliver už ví, kdo je Prometheus a na obrazovkách se tak rozehrává psychologický duel mezi oběma stranami. Oliver nemůže přímo zakročit, je bezmocný na obou frontách, jako Arrow i jako starosta. Adrian Chase/Prometheus má totiž eso v rukávu – rukojmí.Díky tomu může tvrdě útočit a snažit se o zničení odkazu Olivera i očernění Arrowa jakožto nebezpečného zločince. Chase odkryl svou druhou tvář a pod maskou přetvářky se skrývá chladný a vypočítavý protivník, který se neštítí ničeho.

Rozhodně se nenechte se mást, v této epizodě je spousta akce. Drama v úřadu starosty ji však povyšuje na zatím nejlepší díl této série! Podívejte se na tento napínavý díl ZDE!
 

Seriál Arrow se vysílá každý den po poledni na Nova Action. Momentálně běží již pátá série. Pokud vám aktuální díl utekl, nezoufejte! Po odvysílání ho celý najdete na videoportálu NOVA PLUS!


NEPŘEHLÉDNĚTE:


NEUVĚŘITELNÉ ZAČÁTKY: Než se Arrow stal superhrdinou, předcvičoval aerobik pro ženy!

FOTO: Opravdu je tohle možné? Nechutné zranění představitele seriálového Arrowa vám nedá spát!Novinky z NOVY