FANOUŠCI JÁSAJÍ: Objevil se trailer poutající na film Přátelé

Aktualizováno 02.04.2018

Seriál Přátelé

Opravdu se Monica a Chandler rozvedli? Vážně je z Rachel terapeutka a Joey je pořád prostě Joey. Jak jsou na tom Ross a Phoebe? Všechny fanoušky nesmrtelného devadesátkového sitcomu by tohle jistě zajímalo. Teď se objevil nový trailer!

Děj filmu by se měl odehrávat několik let poté, co se diváci s partou přátel rozloučili v poslední sérii seriálu. Rossovy děti Ben a Ema vyrostly, Mike a Phoebe se potýkají s manželskými problémy, Monika a Chandler se rozvádějí, Joey je stále sám a Ross a Rachel procházejí těžkým obdobím.

Na Youtube se objevila upoutávka, kde to vypadá, že Přátelé se opět vrátí a to dokonce na filmová plátna!

Bohužel to ale nejsou reálné scény z připravovaného filmu. Pokud jste sledovali další osudy herců, kteří legendární postavy ztvárnili, víte, že jsou to pouze poskládané momenty z různých filmů, kde jednotliví herci hráli.

Zdroj: Twitter

Většina herců se přiznala, že o filmové pokračování nemá zájem a že by seriál měl zůstat uzavřen tak, jak kdysi skončil. Přesto v divácích video vyvolalo naději, že by se jeden z nejpopulárnějších seriálů historie mohl opět vrátit, ale je téměř jisté, že se toho nedočkají.

Seriál Přátelé můžete sledovat každý den od 18:00 na Nova 2 a hned pět dílů po sobě!


NEPŘEHLÉDNĚTE:
10 nezapomenutelných momentů z Přátel: Pamatujete si je všechny?

TOP zajímavosti ze seriálu Přátelé: Drogová závislost, homosexualita a velký návrat!

FOTO: V seriálu Přátelé dominuje několika scénám nejznámější produkt z České republiky. Všimli jste si ho?
 


Novinky z NOVY