FANOUŠCI POZOR: Na jarní turné kapel MIRAI & POETIKA zbývají poslední volné vstupenky!

Aktualizováno 02.04.2018

MIRAI & POETIKA tour - 2
Zdroj: Nova.cz

Mirai a Poetika patří mezi nadějné mladé skupiny současnosti. Koncem minulého roku vydaly svá debutová alba, která svým posluchačům představí na společném turné. To čítá 9 zastávek a odstartuje 9. března v Chodově u Karlových Varů. Většina míst již hlásí vyprodáno!

Mirai a Poetika nejsou na hudební scéně žádnými nováčky. Kapela Mirai v loňském roce posbírala tři ocenění v anketě Český slavík a v letošním se může pochlubit čtyřmi nominacemi v Cenách Anděl. Obě kapely mají za sebou několik rádiových hitů, milionová přehrání svých videoklipů na YouTube a bohatou zkušenost z malých i velkých pódií. Navíc je spojuje láska k hudbě a živému hraní. Přes léto je čeká nabitá koncertní sezóna!

Zdroj: Nova.cz

„Za obě kapely můžu určitě potvrdit, že už se strašně těšíme. Kluci z Poetiky jsou velcí pohodáři a baví nás, že hudbu dělají srdcem. Pro naše posluchače připravujeme dvouhodinovou smršť energie, nových písní z desky Konnichiwa a nabitou klubovou atmosféru. Pracujeme na nové scéně a speciálním propojení obou kapel,“ prozrazuje Mirai Navrátil, frontman Mirai.

Zdroj: Nova.cz

Také pětice mladých hudebníků z Vysočiny, která tvoří kapelu Poetika, se těší, až představí svoji debutovou desku naživo. Po úspěšných hitech Zkouším žítKaždou vteřinou před několika týdny představila další píseň s názvem Za oponou. Ta znovu potvrzuje, že kapela Poetika má hitový potenciál a že rozhodně neřekla svoje poslední slovo. „Na tour se moc těšíme, jelikož poprvé zazní kompletní debutové CD Trinity. To, že jedeme společně s kapelou Mirai, je velký bonus a myslím si, že se celý březen a začátek dubna budeme, i díky klukům a fanouškům, skvěle bavit,“ říká Eda Rovenský z Poetiky.

Zdroj: Nova.cz

MIRAI & POETIKA TOUR 2018
9. 3. Chodov – KASS Chodov
10.3. Plzeň – Buena Vista club – vyprodáno
17.3. Velké Meziříčí - Jupiter klub – vyprodáno
21.3. Brno - Metro music club – vyprodáno
23.3.Ostrava – BrickHouse – vyprodáno
29. 3. Vratislavice - Kulturní centrum Vratislavice 101010 – vyprodáno

30.3. České Budějovice - Kulturní dům Vltava
31.3. Valašské Meziříčí - M-Klub – vyprodáno
8. 4. Praha – Lucerna Music Bar

Vstupenky pořídíte v obvyklých předprodejích jednotlivých klubů a lokálních sítích.

http://miraimusic.cz

https://www.facebook.com/kapelamirai

http://poetikamusic.cz

https://www.facebook.com/poetikamusic


Novinky z NOVY