NEUVĚŘITELNÉ ZAČÁTKY: Než se Arrow stal superhrdinou, předcvičoval aerobik pro ženy!

Aktualizováno 21.03.2018

Arrow
Zdroj: TV Nova

Stephen Amell je archetypem drsňáka, který si ví se vším rady. Tedy alespoň ve svých rolích. Jak to má ve skutečnosti? Moc se to neliší...

Příběh akčního televizního seriálu Arrow, natočeného podle komiksové předlohy, vypráví o miliardáři Oliverovi Queenovi. Všichni si myslí, že je už pět let po smrti, jelikož se s ním i celou jeho rodinou potopila rodinná jachta. Mei oběti neštěstí patřili jeho otec a sestra Oliverovy přítelkyně. Dlouhých pět let strávil Oliver na opuštěném ostrově, než byl zachráněn a přivezen zpět do rodného města Starling City, kde se opět setkal se svojí rodinou a blízkými.

Zdroj: oficiální zdroj


Málokdo ví, že Oliver žije dvojím životem. Přes den je miliardářský synek, který si plně užívá života, v noci se však mění ve strážce v tmavé kapuci, jehož posláním je postavit se zločinu a odčinit hříchy rodiny Queenů. Jeho plány se komplikují, když zjistí, že jeho nejlepší kamarád se dal na stranu zla. Navíc se snaží dostat zpět bývalou přítelkyni, kterou miluje, ale v minulosti ji zradil...

V hlavní roli mohou diváci vidět charismatického Stephena Amella!ZAJÍMAVOSTI ZE SERIÁLU:
– Poprvé se Green Arrow objevil v komiksovém sešitu "More fun comics #73" v roce 1941.

– Název Oliverova klubu Verdant znamená „ze zelené barvy“ a jeho znak „V“ má znázorňovat hrot šípu. Právě šípy jsou Oliverovou zbraní.

Zdroj: TV Nova


– Všichni nějak začínali! Stephen Amell dlouho předtím, než se stal moderní televizní ikonou, předcvičoval nejen yogu a spinning. Tím si přivydělával v Los Angeles, když začínal s herectvím a neměl peníze na to, aby si platil nájem. A dodnes mu lidé píší na jeho twitterový účet, že jim jeho lekce chybí.


– Postava soudce Grella, která je zmíněna v úvodním díle, vychází z podoby Mikae Grellea, který byl dlouholetým autorem komiksu Green Arrow.

Zdroj: oficiální zdroj


– Postava Felicity Smoak se měla původně v seriálu objevovat jen občas. Fanouškům se ale líbila natolik, že její postavu scénáristé zařadili mezi ty hlavní.– Ve většine epizod zazní od jedné z postav název epizody.

– Stephen Amell se stal hrdinou i v reálném životě. V roce 2004 se snažil ukončit pouliční rvačku v Torontu. To se mu sice podařilo, ale skončil s rozbitou hlavou v nemocnici.

– Starling City je smyšlené město a jeho lokace se natáčely v Bostonu, Philadelphii, Vancouveru, Baltimoru, New Yorku, Los Angeles, Tokiu a Frankfurtu.– Všechny nebezpečné scény Stephen absolvoval sám, kaskadéra odmítl.


Stephen Amell je na tom fyzicky výjimečně dobře. Jak vypadá jeho trénink, to se můžete podívat ZDE:

 

Seriál Arrow se vysílá každý den od 12:10 na Nova Action! Momentálně běží již pátá série. Pokud vám aktuální díl utekl, nezoufejte! Po odvysílání ho celý najdete na videoportálu NOVA PLUS!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Zajímavosti seriálu Námořní vyšetřovací služba: Hlavní roli si mohl zahrát Richard Gere! Pak ale přišlo zklamání

MENTALISTA PŘED 21 LETY: Simon Baker zveřejnil archivní fotografii se svou manželkou. Fanoušci šílí!

Chyby v seriálu Beze stopy: Všimli jste si mrkající mrtvoly? Tvůrci série evidentně ne

Autor: Maci


Novinky z NOVY