Zajímavosti seriálu Námořní vyšetřovací služba: Hlavní roli si mohl zahrát Richard Gere! Pak ale přišlo zklamání

Aktualizováno 20.03.2018

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - 8
Zdroj: TV Nova

Námořní vyšetřovací služba vyšetřuje případy, které se týkají vojenského personálu. Co jste o tomto oblíbeném kriminálním seriálu určitě nevěděli?

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans vyšetřuje případy, které se týkají vojenského personálu. Šéf týmu je agent Dwayne Pride, který touží po spravedlnosti a městě bez zločinců. V jeho týmu je rozhodný pracant Christopher LaSalle a pohledná a rázná Meredith Brody. Společně se vydávají čelit zločinu!

Zdroj: TV Nova

VĚDĚLI JSTE, ŽE...

- Pilotní díl měl premiéru 23. září 2014. Seriál byl prodloužen o druhou řadu dne 12. ledna 2015 a o rok později se spustila i třetí řada. Autorem celého seriálu je Gary Glasberg.

- Celý seriál je skutečně natočen v New Orleans a je druhým seriálem odvozeným ze seriálu Námořní vyšetřovací služba.

- V celém státě Louisiana má námořnictvo Spojených států pouze jedno vojenské zařízení. Je proto nutné říci, že skutečný personál NCIS Resident Agent v New Orleans je malý. Skládá se pouze z dvou agentů a malého podpůrného týmu.

Zdroj: oficiální zdroj


- O roli šéfa týmu měl zájem i Richard Gere, jenže tvůrci si nemysleli, že je pro roli vhodný.

- Postava Patton Plame je v seriálu na invalidním vozíku. Jeho představitel Daryl Mitchell ve svém soukromém životě také potřebuje vozík. V roce 2001 byl totiž po nehodě na motorce paralyzován od pasu dolů.

 

- Ani jedna hlavní postava není z New Orleans. Jenom Zoe McLellan má rodinu, která tam žije.


- NCIS je agentura činná v trestním řízení a každý den se zabývá otázkami bezpečnosti a čelí hrozbám. Je tedy nepřípustné, aby dveře z ulice do kanceláře byly vždy otevřené, jako je tomu tak v seriálu.Uvnitř je totiž technika za velké peníze a takhle mají volný přístup do budovy všichni z ulice, včetně zločinců.
 

Seriál Námořní vyšetřovací služba: New Orleans můžete sledovat každé pondělí, uterý a středu ve 22:40 na Nově! Pokud vám utekl poslední díl, tak nezoufejte! Celý ho najdete na videoportálu NOVA PLUS!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MENTALISTA PŘED 21 LETY: Simon Baker zveřejnil archivní fotografii se svou manželkou. Fanoušci šílí!

Chyby v seriálu Beze stopy: Všimli jste si mrkající mrtvoly? Tvůrci série evidentně ne

TOP 7 CHYB Policejní akademie 6: Beatbox bez elektřiny i můry na provázku. Toho jste si nemohli nevšimnout!


Novinky z NOVY