MENTALISTA PŘED 21 LETY: Simon Baker zveřejnil archivní fotografii se svou manželkou. Fanoušci šílí!

Aktualizováno 19.03.2018

Mentalista
Zdroj: TV Nova

Australský herec Simon Baker, kterého diváci znají ze seriálu Mentalista, ukázal na sociální síti 21 let starou fotografii se svou manželkou. Fanoušci šílí!

Simon Baker se narodil 30. července roku 1969 v Austrálii, kde také začínal svoji filmovou kariéru. K herectví se dostal úplnou náhodou, když doprovázel kamaráda na konkurz. Rozhodl se také zkusit štěstí a vyšlo to. Nejvíce ho ale proslavila role vtipného a vždy šarmantního Patricka Janea v seriálu Mentalista.

Zdroj: Instagram

Právě díky této roli se stal jedním z nejlépe placených herců. Diváci ho mohli vidět také ve filmu Ďábel nosí Pradu, kde okouzlil krásnou Anne Hathaway.

Zdroj: Instagram

V roce 1991 se seznámil se svojí manželkou Rebeccou Rigg, a to zcela nečekaně – šli spolu na rande na slepo. Jsou spolu dodnes a mají tři děti: Stellu Breeze, Claude Blue a Harryho Friday. Simon sdílel na sociální síti fotku starou 21 let, na níž se tiskne ke své ženě, se kterou jsou dnes manželé už dlouhých 25 let! Nutno podotknout, že vypadají stále zamilovaně a neuvěřitelně dobře. No, každý ať posoudí sám!

Seriál Mentalista můžete sledovat každý všední den na Nově, a to hned několik dílů za sebou!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP 8 CHYB FILMU Rozum a cit: Scénáristé by potřebovali učebnici dějepisu! Popletli, co šlo

TRABLE PŘI NATÁČENÍ komedie Španglicky snadno a rychle: Jazyková bariéra málem zabránila vzniku filmu!

PRAVDA O HŘÍŠNÉM TANCI: Nejoblíbenější scény ve filmu původně vůbec neměly být. Tohle režiséra přesvědčilo!


Novinky z NOVY