ODHALENO ZE SUPERSTAR: Jak se baví hvězdná porota a je největším tahounem? Podívejte se na video!

Aktualizováno 16.03.2018


V SuperStar nezůstal kámen na kameni. S jedinou výjimkou. Již po osmé zasedne v porotě kat Pavol Habera. K němu se přidají Katarína Knechtová, Matěj Ruppert a Ben Cristovao! Kdo z nich bude šéf? Kdo bude bavit? A kdo bude ten vzadu?

V době, kdy historicky první vítězka české SuperStar Aneta Langerová oznámila půlroční tvůrčí pauzu, přichází televize Nova s novým ročníkem této fenomenální pěvecké show, kterou od svého prvního uvedení na obrazovky až do současnosti vidělo 460 milionů lidí na celém světě a byla vysílaná v desítkách zemí. A v cestě za slávou a pohádkovou výhrou v hodnotě 2 miliony korun stojí jednomu člověku čtyři hvězdní porotci.

Zdroj: TV Nova

„SuperStar je matkou všech talentových soutěží a já jsem rád, že jsem od samého začátku její součástí. Tato soutěž má totiž smysl a velmi mě baví,“ svěřil se Pavol Habera, který do poroty SuperStar, ať již slovenské, nebo československé, usedá už poosmé.
Zdroj: TV Nova

Ben Cristovao soutěží SuperStar sám prošel, v roce 2009 byl jedním z finalistů. Nyní je z něj úspěšný zpěvák a hudebník. Navíc je jedním z nejoblíbenějších Čechů na sociálních sítích, kde má téměř milion sledujících. K porotcování v show má ale respekt. „Je to obrovská zodpovědnost, protože můžete hodně ovlivnit, jak se bude dál vyvíjet něčí život.“
Zdroj: TV Nova

Miláčkem soutěžících bude určitě jediná žena v porotě. „Nechci lidem ubližovat, ale naopak chci, aby se o sobě něco nového dozvěděli a třeba se podívali na svoje zpívání z trochu jiného úhlu,“ říká Katarína Knechtová. Katarína je velmi oblíbenou zpěvačkou na Slovensku, ale úspěch zažívá i v České republice. Na kontě má obrovské hity jako „Môj Bože“ nebo „Spomal“.
Zdroj: TV Nova

A dlouho se nerozmýšlel ani Matěj Ruppert, když dostal nabídku usednout do poroty. „Rozhodování bylo v podstatě velice snadné. Moc se těším, protože jsem poměrně dost aktivní divák SuperStar,“ prozradil.
Zdroj: TV Nova

Tak se nechte překvapit, zda tato čtveřice objeví novou Anetu Langerovou nebo Aničku Dajdou. Vše to vypukne již v sobotu 24. ledna. První díl začíná ve 20:20 na TV Nova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
VIDEO: Vyhraje nejsledovanější pěveckou soutěž světa někdo z nich? Poslechněte si první adepty na SuperStar!

TOP 13: Kdo v SuperStar nevyhrál, zato nyní válcuje showbyznys? Není to jen Ben Cristovao

VZPOMÍNÁTE SI NA NĚ? Hvězdná pěchota SuperStar útočí! Zvolte jejího generála. ANKETA

Autor: Mači


Novinky z NOVY