VIDEO: Vyhraje nejsledovanější pěveckou soutěž světa někdo z nich? Poslechněte si první adepty na SuperStar!

Aktualizováno 15.03.2018


Tak to jsou oni! Podívejte se na soutěžící, kteří dorazili na casting SuperStar, aby se stali hvězdami! Jak se vám jejich zpěv líbí?

SuperStar je první televizní pěvecká show, která pobláznila celý svět a dodnes slaví obrovské úspěchy. Od svého prvního uvedení na obrazovky do současnosti vidělo tento formát celosvětově 460 miliónů lidí a byl vysílán v desítkách zemí. SuperStar objevuje nové pěvecké talenty a divákům představuje jejich dramatickou cestu za vytouženým snem.

Zdroj: TV Nova


A jak to už tak bývá, soutěžící bývají někdy více, někdy méně talentovaní. A výjimkou nebude ani letošní ročník. Mrkněte se na první z nich! Doporučujeme vám si připomenout také HVĚZDNOU PĚCHOTU z předchozích let. Připojí se k nim někdo i letos?

Zdroj: TV Nova


Domácí scénu zastoupí Ben a Matěj, sousední stát Pavol s Katarínou. „SuperStar je matkou všech talentových soutěží a já jsem rád, že jsem od samého začátku její součástí. Tato soutěž má totiž smysl a velmi mě baví,“ prozradil Pavol Habera, který do poroty SuperStar usedá poosmé.

Zdroj: TV Nova


Dlouho se spekulovalo o tom, kdo doplní čtveřici porotců SuperStar 2018 v roli moderátora. Nyní už je jasno! Hvězdnou partu doplní moderátorka a modelka Jasmina Alagič.

Zdroj: TV Nova


SuperStar 2018 startuje už od 24. února od 20:20 na Nově!NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP 9: Pěveckou kariéru začala mezi mutujícími kluky! Čím dalším vás překvapí jediná žena v porotě nové SuperStar?


TOP 13: Kdo v SuperStar nevyhrál, zato nyní válcuje showbyznys? Není to jen Ben Cristovao

VZPOMÍNÁTE SI NA NĚ? Hvězdná pěchota SuperStar útočí! Zvolte jejího generála. ANKETA

VIDEO: Porotci SuperStar si užívali focení. Jak se cítí Matěj Ruppert v roli modelky?


Novinky z NOVY