Vlasta Horváth po čtyřech letech přichází s novým singlem: Prozradil, proč se na dlouhou dobu stáhl do ústraní!

Aktualizováno 15.03.2018

Vlasta Horváth s kytarou
Zdroj: TV Nova

Od vydání Vlastova posledního studiového alba „To máme znát“ uběhly čtyři roky a nyní se zpěvák chystá vydat další hudební počin. Co všechno chystá v nejbližší době?

Když Vlasta Horváth před třinácti lety vyhrál druhou řadu Česko hledá Superstar, jeho život se obrátil o sto osmdesát stupňů. Díky oblíbené reality show, ale hlavně jeho talentu, se z něj přes noc stala obletovaná hvězda. Po čase se však malinko stáhl do ústraní.

Zdroj: TV Nova


A pro své rozhodnutí měl prostý důvod – rodinu. „Zásadní změna nastala, když se mi narodila má dcera Linda. Ona byla najednou mou prioritou, a proto jsem se rozhodl, že se na nějaký čas stáhnu do pozadí, abych měl prostor a čistou hlavu se jí naplno oddat. Mezitím jsem však nezahálel a stihl jsem natočit a vydat třetí studiové album „To máme znát", které vyšlo v roce 2014," svěřil se Vlasta, který podle svých slov nikdy nebyl tím správným večírkovým typem, tudíž mu noční život nechybí.

Zdroj: TV Nova


Před rokem své podkrovní studio přesunul do přístavby, kam chodí nejen pracovat, ale také relaxovat. A právě tam vznikaly i písně jeho nové desky, která vyjde v září. „Vydání CD je naplánováno na konec září. Ještě předtím vypustíme do éteru nový singl, ke kterému zanedlouho budeme natáčet videoklip. Je to píseň, která je věnována mému mladšímu bratrovi Martinovi. Jinak musím říci, že mám velkou radost, neboť se nám podařilo domluvit zahraničního producenta, který se postará o zvuk celého CD. Nové songy působí velice svěže a mají přímý tah na branku," prozradil Vlasta.Klid ve studiu je ale nejspíš jenom dočasný. Sám zpěvák totiž přiznal, že jeho dcery mají ohromující potenciál pro hudbu. Do ničeho je ale nutit nehodlá. „Někde v hloubi duše si určitě přeji, aby něčeho v životě dosáhly, ale jestli by to měla být právě profese zpěvačky, si nejsem vůbec jistý. Každopádně, pokud by to byla jejich vůle, asi bych s tím stejně nic nenadělal," ukončil Horváth, který kvůli novému albu dokonce i lehce změnil vizáž.
 

Kdo vyhraje Superstar 2018 a nastartuje úspěšnou kariéru stejně jako Vlasta Horváth? To můžete sledovat už od 24. února na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Novou moderátorku SuperStar byste ještě nedávno nepoznali! Prošla proměnou na plastické chirurgii.

SuperStar? I tahle soutěž má své záludnosti. Petr Bende popsal, jak to ve skutečnosti chodí

JARO NA NOVĚ: SuperStar, Robinson a další nové formáty i návrat stálic! Na co se můžete těšit?


Novinky z NOVY