VIDEO: Jak vznikal Chleba s máslem? A co se chystá dál? To prozradil Jakub Janatka!

Aktualizováno 14.03.2018


Představitel Dominka z Ulice, herec Jakub Janata, se tentokrát pustil do odvážného projektu a spolu s Lukášem Hrdým natočili film za pouhých 48 hodin. V rozhovoru se rozpovídal o zákulisí i možnosti objevit se na filmovém festivalu v Cannes. Nakousl i své plány do budoucna.

Český tým bude soupeřit v Paříži s celým světem v rámci projektu 48 Hour Film Project. „Tým dostane v pátek zadání na nějaký film a během 48 hodin ho musí natočit“, popsal zadání Janatka. Místo hraní produkoval a vytvořil romantický snímek Chleba s máslem.


V krátkém filmu si zahrála krásná herečka Lucie Šteflová a Josef Vraštil, který vyhrál kategorii o nejlepšího mužského herce. „My jsme vyhráli pět kategorií: nejlepší scénář, nejlepší použitá rekvizita, nejlepší mužský herec a ještě nějaký,“ pyšní se tvůrce projektu. To však není všechno, umístí-li se snímek v top 15, bude promítán na prestižním filmovém festivalu v Cannes „což by byl obrovský úspěch“ dodává Janatka.


Loni na Nově účinkoval s kolegou Vincentem Navrátilem v adrenalinovém pořadu Nova Stars, teď film a nyní chystá další projety. „S Vincentem máme rádi komedie a vlastně chceme lidi bavit a to myslím, že je ten směr, kterým se chceme teď ubírat,“ láká vycházející hvězda na chystanou tvorbu, která se má objevit i na portálu NovaPlus.

Podívejte se, jak může chleba s máslem pomoci najít životní lásku:

Na film Chleba s máslem se podívejte ZDE

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

UKÁZKA ZE STŘEDEČNÍHO ROBINSONA: Dominik v ohrožení! Kdo chce na jeho místo?

Chyby v seriálu Beze stopy: Všimli jste si mrkající mrtvoly? Tvůrci série evidentně ne

chm TV Nova

Novinky z NOVY