Nečekaný zvrat ve světě Spider-Mana: Peter Parker je mrtvý! Fanoušky pavoučího muže čeká spousta novinek

Aktualizováno 04.07.2018

Spider-Man - 7
Zdroj: oficiální zdroj

Spider-Man se vrátil pod křídla tvůrců ze stáje Marvel, kde mají velké plány. Pavoučí muž se teď bude objevovat dost často! A ne vždy to bude Peter Parker...

Avengers: Infinity War - 1. část (duben 2018)


Už letos na konci dubna se Spider-Man ukáže po boku Avengers v první ze dvou částí Avengers: Infinity War. V tomto snímku stanou proti Thanosovi, který je hrozbou nejen pro planetu Zemi, ale celý vesmír. Není tedy náhodou, že se zde Avengers potkají i se Strážci Galaxie.Zdroj: oficiální zdroj
Venom (říjen 2018)
Na začátku října dorazí nejslavnější Spider-Manův záporák ve vlastním filmu… Bez Spider-Mana. Nebo ne? Ptáčci si cvrlikají, že by se Peter Parker měl v nějaké formě ve Venomově filmu objevit, byť jen nakrátko.

 A Venoma si zahraje hvězdný Tom Hardy, kterého diváci znají například z hitů jako Šílený Max: Zběsilá cesta nebo Dunkerk.
Zdroj: oficiální zdrojSpider-Man: Paralelní světy (prosinec 2018)
“Počkej, kolik nás vlastně je…?” Za scénářem tohoto projektu stojí Christopher MillerPhil Lord. Že vám to nic neříká? Tihle dva pánové mají na svědomí jenom samé hity. Jejich filmografie obsahuje pecky jako 21 Jump Street (a její pokračování), Zataženo, občas trakaře nebo LEGO® příběh.
Zdroj: oficiální zdrojPůjde o animák, kde je Spider-Manem mladičký afroameričan Miles Morales. K čemu je potřeba další pavoučí hrdina? Už první záběry upoutávky napoví – Peter Parker je mrtvý.
Ale Miles se přece s Peterem potká...
Zdroj: oficiální zdroj

Avengers: Infinity War - 2. část (květen 2019)
Druhá část Infinity War je zatím opředena tajemstvím, Spider-Man se ale určitě ukáže...
Zdroj: oficiální zdrojSpider-Man Homecoming: Sequel (červenec 2019)
Druhý hraný sólo snímek si pavoučí muž chystá na příští léto, zatím se neví ani název, každopádně premiéra již stanovena byla, a tak nezbývá, než se jen těšit a čekat, co nadcházející snímky ukážou v proslulých potitulkových scénách.

A vzhledem k tomu, že Peter Parker je už od filmu Captain America: Občanská válka součástí filmového vesmíru Marvel, to by bylo, aby se nemihl ještě někde!


NEPŘEHLÉDNĚTE:
LEŽ! První filmový Spider-Man není Tobey Maguire! Slavný komiks má mnohem starší zpracování. Jak vypadalo?

Co má americký thriller společného s českým režisérem Janem Švankmajerem? Něco by se našlo... »


Autor: Kir


Novinky z NOVY