Stanislava Jachnická z Ulice se objevila v roli režisérky! Jak jí to šlo?

Aktualizováno 09.03.2018


Stanislava Jachnická, známá herečka a dabérka, která v současné době ztvárňuje roli Denisy Mastné v seriálu Ulice, se změnilo v režisérku! Jak jí to šlo?

Týdeník mapující nejzajímavější události v životech hvězd Novy je tady!

Nejočekávanějším projektem letošního roku je bezpochyby nová řada pěvecké soutěže Superstar. V porotě opět usedne slovenský zpěvák Paľo Habera, kterého nově doplní Katarina Knechtová, Matěj Rupper a účastník první řady soutěže Česko Slovenská Superstar Ben Christovao. Dlouho se spekulovalo o tom, kdo se chopí moderátorské pozice, teď je však ve všem jasno! Diváci se tak mohou těšit na exotickou krásku Jasminu Alagič.

Zdroj: Instagram

V kriminálním seriálu Specialisté se divákům představí nová postava. V roli koronerky se objeví herečka Gabriela Míčová.

 

Stanislava Jachnická, známá herečka a dabérka, která v současné době ztvárňuje roli Denisy Mastné v seriálu Ulice, pozvala diváky a své fanoušky na představení do počernického pivovaru. Tentokrát však nebude v roli herečky, ale režisérky!

Zdroj: Profimedia

Velkou událostí týdne se stalo divadelní představení, ve kterém účinkovali děti z dětského domova v Tuchlově. Zorganizovala ho modelka Veronika Kašáková. Na akci nechyběl ani modelčin bratr, moderátor Karel Kašák, který se přiznal, že by si na pódiu s dětmi klidně sám zahrál. „Odmalička to byl jeden z takových malých snů, třeba se to díky Nově poštěstí,“ prozradil moderátor Počasí.

Zdroj: TV Nova

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JARO NA NOVĚ: SuperStar, Robinson a další nové formáty i návrat stálic! Na co se můžete těšit?

OBLÍBENÉ SERIÁLY V ČÍSLECH: Kolik dílů měla mít původně Ordinace a kolik postav už diváci zažili v Ulici?


Novinky z NOVY