TOP 7 CHYB Policejní akademie 6: Beatbox bez elektřiny i můry na provázku. Toho jste si nemohli nevšimnout!

Aktualizováno 09.03.2018

Policejní akademie 6 - 1
Zdroj: oficiální zdroj

I ve slavné Policejní akademii jsou chyby! Jak to bylo ve scéně s autobusem a co se stalo ve filmu při bitce, ve které figuruje Hightower a Jones? Jaký máte postřeh: ověřte si v článku.

Film Policejní akademie 6: Město v ohrožení s sebou přináší kromě starých známých hvězd Policejní akademie i otázku, jak dopadne hra na vlnách zločinnosti. Město zachvátí řada zločinů, které policie nemůže vyřešit, obzvlášť když se o to snaží kapitán Harris s Proctorem. Na pomoc přichází náčelník Lassard a přivádí s sebou Hightowera, Larvella, Tackleberryho i Callahanovou. Zatímco se situace řeší, trojice zlodějů vyloupí banku. Vina padá na Lassarda a jeho tým je suspendován. Hrdinové dál pátrají na vlastní pěst, i když jsou si vědomi toho, že jde do tuhého. Jak dopadne celá záležitost? Dostanou se policisté na tu správnou stopu?

Zdroj: oficiální zdroj


Tvůrci filmu nejdříve uvažovali o tom, že absolventi akademie se v tomto díle vydají do Británie, kde měl původně probíhat děj filmu. Protože pátý díl série Nasazení v Miami Beach nenaplnil očekávání tvůrců, rozhodli se od původního záměru odstoupit a děj zasadili do města New York, což je zřejmé dle nápisu na autobuse: 23rd Road a Broadway. Nikde se totiž neuvádí, které město je v ohrožení, není ani v samotném názvu filmu.

 

TOP 7 CHYB ve filmu Policejní akademie 6: Město v ohrožení:


1. V klubu komiků Comedy Pub dělá Jones (Michael Winslow) na pódiu do mikrofonu beatbox právě ve chvíli, kdy je celé město bez elektřiny. Zajímavé na tom je, že mikrofon i zesilovače jsou zcela funkční.


2. V noci, když nefunguje elektřina v části města, si můžeme také všimnout toho, že seržant Fackler řídí dopravu na křižovatce. Jelikož díky přerušení dodání elektřiny používá svítivé pomůcky, slétávají se nad ním můry. Můžeme ale vidět, že ve skutečnosti jsou zavěšené na provázku.


3. Když jsou kapitán Harris a seržant Proctor na plošině a dívají se dolů na ulici, kde je rušno, můžeme si všimnout, že na následujícím záběru je ulice pod nimi úplně jiná než v původní scéně. Na cestě stojí i autobus, který tam předtím nebyl.


4. Když Harris s Proctorem jedou autobusem, při záběru zvenku je v autobuse úplná tma. Při dalším záběru se najednou v autobuse svítí.


5. Když se Hightower pere s tlusťochem a Hightower mu dává poslední ránu, tak si při pomalejším záběru stane, že jeho ruka mine cíl.

Zdroj: oficiální zdroj

6. Scéna rvačky Jonese s karatistou: Oba jsou ve vzduchu a když chce Jones soupeře kopnout, jeho noha se vůbec nedotkne jeho obličeje. Navíc karatista hlavou uhne dřív, než se jeho obličeje vůbec Jones stihne dotknout.


7. Na začátku filmu mají policisté poradu ohledně loupeží, které se aktuálně dějí ve městě. Hightower povolí Harrisovi nohu od židle a Harris spadne. V dalším záběru je židle zcela nepoškozená.


Komedii můžete sledovat na Nově 11. 2. 2018 v 15:15 nebo 12. 2. 2018 v 00:10.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

CHYBY v 5. pokračování Policejní akademie jsou stejně vtipné jako film! Všimli jste si, co se nepovedlo ve scéně na golfu?

Policejní akademie 4: Jakou roli si zahrála v bláznivé komedii Sharon Stone, známá spíš z thrillerů?


Novinky z NOVY