VTIPNÁ NÁHODA: Sunny slaví narozeniny ve stejný den jako oblíbený moderátor!

Aktualizováno 07.03.2018


Snídaňové štěně roste jako z vody a už příští týden oslaví své první narozeniny. Co ho nyní čeká? Už je z něj velký pes!

Sunnyho dostal jeho trenér Radek Fuchsa do péče na začátku září loňského roku. Od té doby spolu prožili mnoho zajímavých situací. Aktuálně čeká Sunnyho velký krok. Sunny bude přecházet z takzvané psí školky do školy pro asistenční psy. Tam už ho bude trénovat  nejen Radek Fuchsa, ale i kolegyně Táňa, která je hlavní trenérkou organizace Helppes. 

Zdroj: Instagram

Po dokončení tréninku pak bude Sunny na konci roku předán svému novému páníčkovi, kterému bude asistovat. O specializaci Snídaňového štěnětě už bylo rozhodnuto – bude asistovat ženě na invalidním vozíku. Doba, po kterou se asistenční psi trénují, bývá kolem osmi měsíců, někdy to může trvat dokonce až rok.

Sunny dostal ve studiu Snídaně s Novou svůj dort, a dokonce mu moderátoři i přítomní hosté zazpívali. V rozhovoru moderátorka Gábina Partyšová prozradila, že se Snídaňové štěně narodilo ve stejný den jako její moderátorský kolega Pavel Svoboda!


Více o Sunnyho narozeninách se dozvíte už v sobotu 10. 2. ve Volejte Novu. Tak se od 11:50 nezapomeňte dívat!
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
VIDEO: Jakou novinku se snídaňové štěně Sunny naučilo? Může to zachránit život!

Trenér Sunnyho promluvil o intimním tématu. Jak je to u asistenčních psů s kastrací?

VIDEO: Jak si Sunny užil Vánoce a Silvestra? Dělal něco, co by rozhodně neměl!


Novinky z NOVY