Will Smith se objeví v hraném Aladinovi. Neuhodnete, jakou roli dostal! Tuhle postavu si zamilujete

Aktualizováno 02.03.2018

Will Smith - Mizerové 1995
Zdroj: Nova.cz

Když se řekne Aladin, v jaké roli byste si dokázali představit Willa Smitha? Tento úspěšný herec navíc chystá několik dalších novinek, které vás zvednou ze židle! Na co se můžete těšit?

Will Smith v 90. letech odstartoval až na pár přešlapů velice úspěšnou filmovou kariéru, v posledních letech ale moc opravdových hitů neměl. Ukázal se sice v Sebevražedném oddílu (2016), ten však přinesl zklamání spoustě fanoušků. Nyní se Will vrací se třemi opravdu velkými projekty.

Zdroj: Nova.cz


Aladin
Je dotočeno! Hraná předělávka Disneyho animované klasiky vzniká díky úspěchu svých předchůdců, jako je např. Kniha džunglí nebo Popelka. Tvůrci navíc koncem ledna 2018 dokončili práci na place a snímek se přesunul do postprodukční fáze.

V roli Aladina se divákům představí zatím nepříliš známý Mena Massoud, princeznu Jasmínu ztvárnila o trochu známější Naomi Scott, která se loni objevila jako Kimberly v Power Rangers: Strážci vesmíru.

A kdo bude džin? No přece Will Smith. Kdo koukal na seriál Fresh Prince, nemůže mít pochybnosti o tom, zda to Will utáhne. Zvlášť, když má režii na starosti Guy Ritchie (Podfu(c)k, Sherlock Holmes). Aladdin dorazí do kin na jaře 2019.

Zdroj: Twitter


Drobné info navíc: Začátkem léta by pak měla přijít nová verze Lvího krále, kterou režíruje Jon Favreau (Iron Man 1 a 2, Kniha džunglí).


Gemini Man

Tento projekt vznikl u Disneyho již v roce 1997 a od té doby se na postech režiséra a scénáristy vystřídalo mnoho lidí. Loni ale přišel zlom a projektu se ujal oscarový režisér Ang Lee. Následně byl obsazen Will Smith a projekt se začal opravdu hýbat.

Ang Lee má na kontě 6 Oscarů, mezi jeho oceněné tituly patří Zkrocená hora (2005) nebo Pí a jeho život (2012). Tento rodák z Tchaj-wanu je zárukou vysoké kvality a již vícekrát dokázal, že i akce pro něho není problém.

V akčním scifi Gemini Man se Will Smith zhostí role stárnoucího zabijáka, na kterého jeho zaměstnavatel poštve mladšího kolegu. Má to ale jeden háček – je to jeho vlastní klon. Začínáte se těšit? Ještě si k tomu připočtěte, že na kaskadéry bude dohlížet J. J. Perry, jehož práce byla vidět například v druhém Johnu Wickovi. Před pár dny navíc bylo potvrzeno, že v dalších rolích uvidíte Mary Elizabeth WinsteadClivea Owena.

Zdroj: Nova.czMizerové 3
První díl populární filmové série byl celovečerním debutem režiséra Michaela Baye a Willu Smithovi pomohl se přesunout od televizních projektů k těm filmovým. Třetí přírůstek tvůrci slibují již velmi dlouho, teď se ale projekt začal skutečně hýbat, a dokonce již bylo oznámeno, že natáčení započne v srpnu 2018.

Určitě potěší, že se vrátí oba původní herci, jak Will Smith, tak Martin Lawrence, který potřebuje pořádný projekt jako sůl. V průběhu příprav se na režisérském křesle vystřídala spousta zvučných jmen, z nichž v minulém roce vypadalo nejrealističtěji, že se projektu ujme Joe Carnahan (Sejmi eso, A-Team) včetně scénáře. Po několika odkladech se ale rozhodl nemarnit svůj čas a z projektu odstoupil.

Zdroj: Nova.cz


Nyní už by mělo být režisérské zastřešení finální: třetích Mizerů se ujme duo Adil El Arbi a Bilall Fallah, kteří si získali pozornost svým filmem Black, což je variace na Romea a Julie z prostředí gangů. Scénář třetích Mizerů by nakonec měl vzejít z psacího stroje neznámého Chrise Bremnera. Snad tvůrci ví, co dělají.


Drobné info navíc:
Arbi a Fallah mají před sebou slibnou budoucnost, kromě třetích Mizerů by se také měli postarat čtvrtý díl Policajta z Beverly Hills. Dnešní Hollywood holt stojí na filmových sériích.

Pracuje se i na seriálové verzi Mizerů. Zda se v něm Will v nějaké úloze objeví, je však nejasné.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Průlomový film pro akční svět: Na spolupráci se domluvili Schwarzenegger, Stallone a Jackie Chan!

ODHALENÍ: Zpackané doplňky způsobily změny ve filmu! Legendární Popelka má svá tajemstvíAutor: Kir


Novinky z NOVY