DĚTI NOVY: Kteří herci vyrostli divákům před očima? Na své začátky vzpomínali v reportáži!

Aktualizováno 02.03.2018


Oblíbené seriály Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice sledují diváci už více než třináct let. Jak se změnili herci, kteří v nich hrají, od prvních dílů?

Přehrát poslední díl

Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice patří k nejoblíbenějším a nejsledovanějším seriálům televize Nova. Na obrazovkách se poprvé objevily v roce 2005 a od té doby si zvládly vybudovat obrovskou základnu fanoušků, kteří netrpělivě vyčkávají na další epizody.

 

V obou seriálech se od jejich uvedení vystřídala spousta herců. V Ulici se diváci již od prvních dílů setkávají se sourozenci Terezou a Matějem Jordánovými alias Patricií Solaříkovou a Jakubem Štáfkem. Není proto divu, že si po třinácti letech společného působení připadají jako skuteční sourozenci! Jak vzpomínají na své první natáčecí dny? „Páťa byla ta hrozně nedostupná holka, to si pamatuju,“ smál se Kuba.

V Ordinaci v růžové zahradě 2 vyrůstal Ladislav Ondřej coby Jakub Mázl. Jeho seriálového otce ztvárňuje Petr Rychlý, tak by se dalo říct, že ho známý herec téměř vychoval!

Jaké další děti vyrůstaly v prostředí vašich oblíbených seriálů? Zavzpomínejte na jejich první role v reportáži z pořadu Volejte!

 

Seriál Ulice sledujte každý všední den v 18:25, Ordinaci v růžové zahradě 2 pak každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jakub Štáfek alias Matěj Jordán se loučí s Ulicí. Připomeňte si jeho nejlepší scény!

Trable SERIÁLOVÝCH RODIČŮ: Tohle prožívají s dětmi na place! Jak to řeší?


Novinky z NOVY