TV NOVA SLAVÍ NAROZENINY: Drsné začátky Dany Morávkové před kamerou Novy! Vzpomínáte si, jak kdysi moderovala?

Aktualizováno 02.03.2018


Televize Nova slaví 24. narozeniny! Jak začínali celebrity, které k ní dodnes neodmyslitelně patří? Podívejte se na unikátní reportáž!

Herečka Dana Morávková a moderátor Pavel Svoboda se na obrazovce TV Nova objevily už v jejich počátcích. Danu diváci mohli vídat v pořadu Snídaně s Novou, který moderovala. "První rok nebo dva jsme vysílali v pět ráno." vzpomíná herečka. Tehdy byl rok 1994 a Dana měla krásných dvaadvacet let.

Zdroj: Nova.cz

Začátky pro ni nebyly vůbec jednoduché. "To moje první vysílání si vůbec nepamatuji, protože to si myslím, že jsem měla horečku." To ovšem není jediná vzpomínka na počátky působení v televizi. "Ty začátky byly neuvěřitelný, chodili jsme do práce přes stavbu a psali jsme si scénáře na koleni." 

 

Zdroj: Fotografka Klára Bartheldi

S Danou mohli diváci televize Nova snídat celé čtyři roky. Momentálně hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde je jako doktorka Zdena Suchá už od roku 2009! TV Nova pro Danu znamená hodně, díky ní získala přátelé na celý život. Třeba i Pavla Svobodu, který podle ní od začátku moderuje Snídani perfektně.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

STROJ ČASU: TV Nova slaví narozeniny! Jak to všechno začalo? Podívejte se na unikátní videa z archivu

PROMĚNY Dany Morávkové v sérii Kameňáků: Ve kterém jí to slušelo nejvíc? Hlasujte!

PRANK V ŽIVÉM VYSÍLÁNÍ: Podívejte se, co provedli moderátorovi počasí. Určitě mě vyrazí, bojí se Hanka Reinders


Novinky z NOVY