PRANK V ŽIVÉM VYSÍLÁNÍ: Podívejte se, co provedli moderátorovi počasí. Určitě mě vyrazí, bojí se Hanka Reinders

Aktualizováno 02.03.2018


Moderátoři Snídaně s Novou Petr Říbal a Hanka Reinders si připravili hodně povedený prank! Podívejte se, co provedli nešťastnému moderátorovi počasí.

Před Vánoci se Petr Říbal vsadil se svou kolegyní Hankou Reinders, že stihne složit a nahrát vánoční song TV Nova. Úkol splnil a jeho sličná kolegyně mu tak musela po celý jeden den sloužit. Pro úterní Snídani s Novou se tato moderátorská dvojice domluvila, že v živém ranním vysílání pozdraví všechny fanoušky, kteří napsali Hance na její profily na sociálních sítích. Na samotném začátku vysílání Hanka zmínila: „Já si myslím, že i ti, co na Snídani nikdy nekoukali, se dívají. Protože mě za tohle, co jsem vymyslela, určitě dnes vyrazí.“

Zdroj: Instagram

To, co následovalo potom, nikdo ze štábu nečekal. Hanka během předpovědi počasí svého kolegy Karla Kašáka vběhla do záběru a začala zdravit další diváky na svém seznamu, aby to za celé ranní vysílání stihla. Diváků, kteří Hance napsali o pozdrav, bylo více něž 300. Nic netušící Karel byl Hančiným chováním opravdu šokován. To, co přišlo poté, ale rozhodně nečekal.... Na to, jak se moderátor s celou situací vypořádal, se podívejte ve videu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

BUDE TO HIT: Takhle vznikal vánoční song TV NOVA a kapely Mirai! Co bylo nejtěžší?

VIDEO: Hanka Reinders musela den sloužit Petru Říbalovi! Kromě vaření vyžadoval i masáž!


Novinky z NOVY