O kolik obral podvodník herečku z Ordinace? Objevila se přesná čísla. A nebyla sama!

Aktualizováno 25.02.2018


Často se stává, že někdo zneužije slavné jméno pro svůj prospěch. To se přihodilo i v případě Luby Skořepové. Je v tom zapletaná i herečka, která si zahrála i v seriálu Ordinace!

Byt na pražských Vinohradech, který patřil herečce Lubě Skořepové, se stal předmětem podvodu. Na základě falešné plné moci pronajal podvodník v jeden den její byt hned osmi zájemcům najednou. Vydělal si tím téměř 300 tisíc korun, které od nich vybral, a následně zmizel. Po pachateli už pátrá policie.

Zdroj: Profimedia / facebook

Byt po její smrti prošel kompletní rekonstrukcí, ve vyhledávané lokalitě tak vzniklo pěkné 2+kk se zajímavou historií. To si podvodník dobře uvědomoval a využil toho. Mezi jeho oběti patřila i herečka Lenka Vacvalová. Herečka, kterou mohli diváci Ordinace v růžové zahradě 2 vidět jako bláznivou milenku Kováře, měla opravdu velkou smůlu. Rovněž ona přišla o velké peníze. Zaplatila kauci a nájem 33 tisíc korun, ale druhý den jí klíče od bytu už nefungovaly. Skutečný majitel ji následně pověděl, že naletěla podvodníkovi, jako spousta dalších lidí.

Zdroj: TV Nova

Tento případ není jediný, kdy bylo zneužito jméno známé osobnosti pro marketingové účely. Například při příležitosti prvomájového koncertu KSČM bylo na pozvánce napsáno, že na něm vystoupí zpěvák Tomáš Klus. Ten ale o ničem nevěděl. Podobné zkušenosti mají i kapela Lucie, Chinaski nebo Kryštof.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Jak po 14 letech vypadá půvabná Laura z Románu pro ženy? Herečka radikálně změnila vizáž. Nepoznáte ji!


ŠÍLENÉ. Smutný osud homosexuálního doktůrka ze Slunce, seno: Zabil ho alkohol a prostituti!


Novinky z NOVY