Průlomový film pro akční svět: Na spolupráci se domluvili Schwarzenegger, Stallone a Jackie Chan!

Aktualizováno 25.02.2018

Jackie Chan, Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone
Zdroj: oficiální zdroj

Fanoušci akčních filmů, pozor! Arnold Schwarzenegger, Jackie Chan a Sylvester Stallone se střetnou v hned několika chystaných projektech! Co si pro nás chystají? Více v článku!

Arnold Schwarzenegger Jackie Chan se na filmovém plátně již setkali v ulítlém zpracování knihy Julese Vernea Cesta kolem světa za 80 dní. Arnold ale měl tehdy kvůli práci guvernéra Kalifornie jen málo času, a tak se na place ani moc neohřál. Teď však čeká diváky větší spolupráce.


Zdroj: oficiální zdrojV rusko-čínské koprodukci vzniká triky nabitá fantasy "Journey to China" (Cesta do Číny), kde se Arnold s mohutným knírem střetne s ještě zarostlejším Jackiem. Podle ukázek to vypadá na opět trochu ulítlou a vcelku nákladnou podívanou, takže se všichni těší, co setkání dvou akčních ikon přinese..


Zdroj: YouTube.comS Arnoldem se stále počítá do nového Terminátora, který se chystá na příští rok a producentský dohled nad ním třímá otec série a režisér prvních dvou dílů James Cameron. Vrátí se Sarah Connorová z původních filmů, Linda Hamilton, režírovat bude Tim Miller, který stojí za komiksovým hitem Deadpoolfilm by měl ignorovat téměř všechna dosavadní pokračování a pravděpodobně tedy bude volně navazovat na druhý díl.

Jackie ale také nelení
, již pár měsíců je venku informace o projektu s názvem Ex-Baghdad, kde se Chan a Stallone v roli dvou veteránů speciálních jednotek pokouší přepravit skupinu civilistů přes “Dálnici smrti” v Bagdádu až do bezpečné zóny. Film, který má vzniknout v čínské produkci, má mít velmi štědrý rozpočet 80 milionů dolarů, což je přibližně 1,6 milardy korun! Zní to slibně, že? Před několika týdny ale došlo v tichosti k odložení produkce a mohlo by se zdát, že spolupráce Jackieho a Silvestra je v nedohlednu.


Zdroj: Twitter
Série Expendables měla skončit dosud nevzniklým čtvrtým dílem, který se po jemnější trojce dle Sylvestrových slov měl vrátit k drsnějšímu pojetí, jaké měly první dva filmy. Sylvester Stallone ale před dvěma lety ohlásil, že kvůli tvůrčím neshodám od projektu odchází a krátce po něm jej následovaly i další hvězdy. To už neplatí, na svém instagramu totiž 12. ledna přidal fotku s logem Expendables a v popisku prohlásil: “Některé věci prostě zastavit nejde! Přicházíme k vám!”
Zdroj: InstagramOd té doby se o projektu zmiňuje poměrně pravidelně, údajně má jít o úplně jiný film, než byly ty předchozí a chce v něm hrdiny zasadit do opravdu netradičního prostředí. Již bylo několikrát zmiňováno, že o důležité roli ve čtvrtém díle jednal právě s Jackiem, Arnold se přidá určitě, rýsuje se tedy spolupráce všech tří najednou? Rozhodně je na co se těšit!NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP 10 FILMU Zpátky do ringu: V 70 letech musel De Niro absolvovat brutální trénink!

NEJEN STALLONE. I jiná z hollywoodských hvězd začínala v pornoprůmyslu! Kdo by to do ní řekl...

ŠOKUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ: Pravý důvod, proč se Arnold Schwarzenegger stal guvernérem Kalifornie vás dostane!


Autor: Kir


Novinky z NOVY