Velebnosti, du blejt a další. Která z hlášek ze Slunce, seno, erotika je podle vás nejlepší? HLASUJTE!

Aktualizováno 25.02.2018

Slunce, seno, erotika
Zdroj: Oficiální zdroj

Každý divák asi zná komedii Slunce, seno, erotika, která je plná humoru a legendárních hlášek. Kolik si jich pamatujete? A která je pro vás ta nejlepší? Hlasujte!

Komedie Slunce, seno, erotika je třetím pokračováním trilogie Slunce, seno,... Tentokrát se svérázní obyvatelé Hoštic vydají do slunné Itálie, aby se podívali do družebního italského zemědělského družstva. Na oplátku pak místní zaměstnance pozvou do Čech. Před příjezdem italské delegace ovšem začínají velké přípravy. Obyvatelé vesnice se snaží vše zvelebit a být světoví, aby se u nich návštěvě líbilo a neudělali si ostudu. S tím přichází i vybudování nudistické pláže.

Zdroj: Oficiální zdroj

Martin Dejdar, který hraje zaměstnance italské farmy, se před kamerou setkal se svým otcem Vlastimilem, představitelem majitele podniku. Natáčení přineslo i nemilé situace. Jaroslava Hanušová si způsobila otřes mozku, když při únosu padala na dlažbu. Filmaři nechali původní záběr, takže síla pádu je ve filmu vidět. 

 

Součástí celého příběhu jsou samozřejmě opět zamotané situace plné humoru a hlášek. Ty neodmyslitelně patří k filmu a staly se dnes legendárními. Která je podle vás nejlepší?
 

 

Komedii Slunce, seno, erotika můžete vidět 28. 1. od 20:20 na Nově!
 

Film Slunce, seno a pár facek můžete sledovat také online na Voyo. Sledujte vaše oblíbené české filmy online na Voyo.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK ŠEL ČAS s malým Jiříkem ze Slunce, seno: Co dělá a jak VYPADÁ DNES?

PROZRAZENO: Rodinné natáčení trilogie Slunce, seno! Kteří slavní herci si zde zahráli se svými příbuznými?

ŠÍLENÉ. Smutný osud homosexuálního doktůrka ze Slunce, seno: Zabil ho alkohol a prostituti!t


Novinky z NOVY