První film Jennifer Aniston po rozchodu s Bradem Pittem! Proč kráska tak zbožňuje prachy?

Aktualizováno 18.02.2018

Zbožňuju prachy! - 8
Zdroj: oficiální zdroj

Snímek Zbožňuju prachy! je prvním filmem, který natočila Jennifer Aniston po bouřlivém rozchodu s dlouholetým přítelem Bradem Pittem. A co má od té doby kráska nejraději? Jsou to prachy.

Jennifer Aniston patří mezi hvězdy Hollywoodu, proto není divu, že se objevila ve spoustě slavných filmů. Ve filmu Zbožňuju prachy! představuje světem unavenou ženu, která ve středním věku ztrácí motivaci a zjišťuje, že peníze nejsou všechno.


Jennifer Aniston neproslavil jen z oblíbený sitcom Přátelé. Americkou herečku, narozenou v roce 1969 v Kalifornii, znají dobře i filmoví fanoušci. Takže není divu, že od roku 2012 se pyšní hollywoodskou hvězdou na chodníku slávy. Zahrála si v méně i více známých filmech, mezi které patří romantické komedie Zkus mě rozesmát, Rozchod nebo Záměna. Ztvárnila také hlavní roli ve filmu Zbožňuju prachy!, který je méně známý, ale stojí za zhlednutí! O čem film pojednává?

Zdroj: oficiální zdroj


Film vypráví příběh čtyř kamarádek, jejichž zdánlivě dokonalý život je narušen ve chvíli, když jim dojde, že nežijí takovým spokojeným životem, jak se na pohled může zdát. Příběh je obrazem života západní části Los Angeles. Hlavní roli ztvárňuje právě Jennifer. Bývalá učitelka se živí jako pomocnice v domácnosti. A postupně jí dochází, že ne vždy peníze znamenají spokojenost a štěstí


Zajímavosti z filmu Zbožňuju prachy!:

- Ve filmu můžeme vidět i herečku Joan Cusak, která byla dvakrát nominovaná na Oscara.

- Většina lidí na farmářském trhu nezaznamenala, že v tu chvíli hráli ve filmu s Aniston. Byli totž opravdovými zákazníky!


- Jeden z herců, Simon McBruney, musel několikrát létat z Los Angeles, kde byl film natáčen, do Londýna, aby mohl hrát v Royal Theatre. Celkem letěl asi 5x.- Producent Anthony Bregman si sám zahrál ve filmu reálnou roli řidiče na farmářském trhu!


- Film se stal zahajovacím filmem festivalu Sundance 2006.


Film můžete sledovat již tuto neděli 20. 1. 2018 na stanici Nova Cinema od 20 hodin.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Neznámá fakta o seriálu Přátelé: Účes Jennifer Aniston změnil svět kadeřnických salonů

Co jste o Jennifer Aniston určitě netušili? Hádejte, kdo z Přátel ji provází i v životě!


Novinky z NOVY