DAKAR S LEGENDOU, 3. díl: Josef Macháček popsal, jak musí bojovat

Aktualizováno 12.02.2018


Veterán závodu Pepa Macháček není jedním z těch, co si neustále stěžují. Od začátku ho na Rallye Dakar provázejí problémy, ale jak sám říká, musí si to vyžrat a bojovat!

Jak to je na dálkové rallye s mechaniky? Co všechno dělají? Kdy dělají? Věděli jste, že musejí pracovat celou noc? "Času je strašně málo a závodník musí mechanikovi stoprocentně věřit," říká čtyřkolkář Josef Macháček.


Jak reagují na závod fanoušci v Jižní Americe? Jak závodník vnímá davy lidí kolem silnic a má čas jim i zamávat zpátky?


A jak vypadá Dakar po přesunu do Bolívie? Jak se změní charakter závodu? Podívejte se na další díl pořadu Dakar s legendou.


Pořadem ze zákulisí nejtěžšího a nejatraktivnějšího motoristického závodu světa provází pětinásobný vítěz Josef Macháček. S týmem Barth Racing diváky zavádí do zázemí závodních stájí a sleduje i fungování celého bivaku. A také samozřejmě fanoušky bere na závodní trať.


V každém díle pořadu bude navíc vstup závodníka nebo člena týmu Barth Racing, který představí svůj vlastní pohled na Dakar. Všechny díly pořadu Dakar s s legendou a také bonusy, rozhovory a další materiály se budou kromě zpravodajského portálu TN.cz objevovat také na videoportálu Nova Plus.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dakar s legendou, 1. díl: Jak to všechno začíná? Startem slavné rallye provází legendární Josef Macháček

VIDEO: Nový pořad pro fanoušky Rallye Dakar je tu! Moderuje ho pětinásobný vítěz závodu


Novinky z NOVY