A je to venku! PRVNÍ ROZHOVORY S POROTCI letošní SuperStar: Co jim dělá vrásky na čele a naopak?

Aktualizováno 12.02.2018


Nová řada SuperStar je skoro tady! Právě probíhají castingy a známá je i čtveřice porotců z řad československých tváří. Jak se na své úlohy těší? Nejen o tom v reportáži.

Nová řada SuperStar je jedním z nejočekávanějších projektů letošního roku. Castingů se zúčastnily tisíce lidí usilujících o titul SuperStar 2018, finanční výhru a hlavně nastartování pěvěcké kariéry. O jejich osudech rozhoduje Palo Habera, který se v porotě populární soutěže objevil již několikrát. Doplní ho zpěvák Matěj Ruppert, slovenská zpěvačka Katarína Knechtová a finalista první řady Česko Slovenské Superstar Ben Cristovao!

Zdroj: TV Nova


Jak se na porotcování Ben dívá? „Je to úžasný, pro mě je to potvrzení toho, že to, co děláme, dává smysl,“ rozpovídal se mladý zpěvák. Sám Ben stanul před porotou v roce 2009, kdy se zúčastnil první řady Česko Slovenské Superstar. Nakolik nepříjemné je pro něj některé z účastníků odmítnou? „Je to nejtěžší věc, kterou jsem kdy dělal, na druhou stranu, když já už někomu řeknu ne, tak toho člověka zachráním, aby se mohl věnovat něčemu jinému,“ řekl Ben otevřeně.
 

A jak si Superstar užívají ostatní porotci? To se dozvíte v reportáži!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Kdo zasedne do poroty nové SuperStar? Jsou to velká jména!

VIDEO: Podívejte se na první odvážlivce, kteří přišli na castingy do SuperStar! Dosáhne na vítězství někdo z nich?

 


Novinky z NOVY