Narození syna herce z Ulice! I odjezd do Keni. Co se děje u HVĚZD NOVY? VIDEO

Aktualizováno 11.02.2018


Co se během svátků a na sklonku roku odehrálo u tváří televize Nova? Přehled nejzajímavějších událostí ze života herců a známých osobností je opět tady!

Po vánoční pauze je zpět i pravidelná rubrika Hvězdy Novy s přehledem důležitých okamžiků oblíbených tváří i herců. Dva dny před Vánocemi dostal Tomáš Dastlík, který v seriálu Ulice ztvárňuje Martina Maléře, parádní důvod k oslavě! Narodil se mu totiž první potomek, syn. Chlapeček dostal jméno Ondra. Tomáš se s radostnou zprávou podělil i na sociální síti.

Zdroj: Instagram

Milan Peroutka, známý ze třetí řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas nebo seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, se objevil na slavnostní premiéře nového filmu Kolo zázraků, kde se rozpovídal o těžším období své seriálové postavy Jonáše Hrzána. Co prozradil? To se dozvíte v reportáži.

Zdroj: TV Nova

Hvězda seriálu Specialisté Jakub Štáfek se rozhodl naplno využít volný čas, než mu opět vypukne natáčení dalších epizod kriminálního seriálu, a rozhodl se odcestovat do exotické Keni! Sociální sítě zásobuje nádhernými fotkami z divočiny.

Zdroj: TV Nova

 Více už ve videu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAKUB ŠTÁFEK v rozhovoru při natáčení Specialistů šokoval: Prozradil, že ho holky vůbec nezajímají

HLASUJTE! Měl Matěj probrat pracovní nabídku od Kanaďanů nejprve s Luckou?

SPECIALISTÉ V NOVÉM ROCE: Vražda sprejera, problémy s dvojitým agentem i usmažení zaživa!


Novinky z NOVY