DEROU SE NA VÝSLUNÍ: Jak vypadají sestry českých celebrit? Často to jsou věrné kopie!

Aktualizováno 10.02.2018

Alena Šeredová, Taťána Kuchařová, Monika Bagárová
Zdroj: Instagram

Jsou slavné, krásné a mají mladší kopie! Podívejte se, jak vypadají sestry českých krásek. Geny rozhodně nezapřou!

Monika Bagárová a Natálie Bagárová
Sympatická a půvabná Monika Bagárová je známá od doby, kdy se v roce 2009 objevila v Česko-Slovenské SuperStar a skončila na pátém místě. O rok později získala titul Skokan roku v anketě Český slavík. Od té doby vydala alba jako je Shining a Flashback. Její mladší sestra Natálie je nejen krásná, ale zdědila také pěvecký talent. Na podiu se občas objeví po boku své slavnější sestry Moniky. Natálie je také výbornou tanečnicí, se svojí skupinou už získala mnoho ocenění.

Zdroj: Instagram

 

Taťána Gregor Brzobohatá a Lívie Kuchařová
Miss World a česká topmodelka Taťána Kuchařová patří mezi nejúspěšnější modelky u nás. V současné době je provdaná za herce Ondřeje Brzobohatého. Má mladší sestru Lívii, která je její věrnou kopií. Touhu po kariéře úspěšné modelky ale nezdědila, její velkou vášní je totiž zpěv, který studovala také na kozervatoři. Se zpěvem jí pomáhala učitelka zpěvu známá po celé republice – Petra Flígrová.

Zdroj: isifa.com

 

Alena Šeredová a Eliška Šeredová
Alena Šeredová patří mezi nejkrásnější české modelky. Má svoji vlastní kolekci plavek a díky manželství s fotbalovým brankářem Gianluigim Buffonem se proslavila i v Itálii. Kromě modelingu se věnuje také charitě. Její mladší sestra Eliška zdědila krásu po Aleně, takže není divu, že se také zajímá o modeling.

Zdroj: Instagram

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Utajené vztahy celebrit: O kom jste netušili, že jsou jedna rodina? VIDEO

Původní povolání celebrit? Řezník, opravář telefonů i vrcholový sportovec!


Novinky z NOVY