VIDEO: Unikátní filmové koncertní turné pro fanoušky Harryho Pottera je tu. Podívejte se na exkluzivní ukázku!

Aktualizováno 09.02.2018

Harry Potter a Tajemná komnata
Zdroj: TV Nova

Filmové koncertní turné Harry Potter se vrací do O2 areny s filmem Harry Potter a Tajemná komnata, druhým dílem oblíbené ságy o mladém čaroději. Máte již vstupenky na tento nezapomenutelný zážitek?

Dne 18. 1. 2018 od 19.00 hodin zahraje živě Český národní symfonicky orchestr nezapomenutelnou hudbu Johna Williamse z filmu Harry Potter a Tajemná komnata. Film bude mezitím promítán ve vysoké kvalitě na dvanáctimetrovém plátně. Filmové koncertní turné Harry Potter, které je dalším kouzelným zážitkem ze světa kouzel J. K. Rowlingové, odstartovalo v červnu roku 2016 filmem Harry Potter a Kámen mudrců a až do roku 2018 jsou naplánovány stovky koncertů ve více než 35 zemích po celém světě!

Zdroj: TV Nova

Okouzlující hudba k filmu získala nominaci na cenu Grammy a stala se okamžitě klasikou. Toto filmové koncertní turné bylo vytvořeno společností CineConcerts ve spolupráci s Warner Bros. Consumer Products a bude probíhat pod vedením jeho tvůrce a producenta Justina Freera.

„Série filmů o Harry Potterovi je jedním z těch kulturních fenoménů, které se povedou jednou za život a které pokračují k radosti všech fanoušků na celém světě. S velkým potěšením jsme poprvé v historii představili projekt, při kterém je možné zažít hudbu hranou živě významným symfonickým orchestrem a doplněnou oblíbeným filmem, který je simultánně promítán na velké obrazovce, je to nezapomenutelná událost.”

Brady Beaubien ze CineConcerts a producent koncertů pro Filmové koncertní turné Harry Potter dodává, „Harry Potter je synonymem pro dobrodružství, a to po celém světě, doufáme, že představením této neuvěřitelné hudby a celého filmu si diváci užijí návrat do tohoto světa a k mnoha úžasným postavám a dobrodružstvím, která jsou zde přítomna.”


Vstupenky k zakoupení ZDE!


Partnerem je TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:


VĚDĚLI JSTE TO? Část čarodějné školy ve filmové sérii o Harrym Potterovi je navržena podle slavné české památky!

A kde má jizvu?! Chyby ve filmu Harry Potter a Fénixův řád vás ohromí


Novinky z NOVY