DAKAR S LEGENDOU: Josef Macháček řekl, co si myslí o Dakaru. Přejmenoval ho na Fakar!

Aktualizováno 09.02.2018


Pepa Macháček je legenda a má právo se vyjadřovat k Dakaru upřímně. V druhém díle zavzpomínal na starý dobrý Dakar v Africe, na své první vítězství a prozradil, jak to nyní chodí medializovaném Dakaru v Jižní Americe. Že si nebral servítky, je asi jasné!

Pořadem ze zákulisí nejtěžšího a nejatraktivnějšího motoristického závodu světa provádí pětinásobný šampion Josef Macháček. S týmem Barth Racing diváky zavede do zázemí závodních stájí a podívá se na fungování celého bivaku. A také samozřejmě na závodní trať.


Minulý rok tým Barth Racing umožnil zkráceně nahlédnout svým fanouškům do bivaku. Ti by měli letos díky pořadu Dakar s legendou nahlédnout do zákulisí dakarského klání ještě víc. Hlavní místa bivaku představíme do detailu. Ale to není vše, s Josefem Macháčkem se podíváme i na závod samotný. Jak je těžké projet trasu nejnáročnějšího závodu světa? A jde to vůbec ještě v šedesáti letech?


Ve druhém díle si hned v první etapě penalizovaný šedesátiletý veterán závodu nebral servítky. Řekl jasně, co si o svém trestu myslí penalizaci!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dakar s legendou. Startuje exkluzivní pořad ze zákulisí nejtěžšího závodu světa

Stanislava Jachnická poodhalila natáčení milostných scén v Ulici. Jak to snášejí její syn a manžel?


Novinky z NOVY