TOP 7 chyb v Harrym Potterovi! Kam se poděly jeho brýle?

Aktualizováno 24.01.2020


Proč si nejsou filmaři schopní zapamatovat, kde se zrovna nacházejí jeho brýle? Přečtěte si největší zajímavosti a nejkurióznější chyby z předposledního dílu série!

Sedmé a poslední pokračování příběhů o kouzelníkovi Harrym Potterovi je rozděleno do dvou částí. V první části se Harry, Ron a Hermiona vydávají na nebezpečnou cestu, na které hledají viteály, aby mohli zničit Voldemorta. Jak to dopadne?

TOP 7 chyb, kterých jste si nevšimli:

– Když pan Láskorád kreslí znamení relikvií smrti, změní se tvar kruhu mezi nakreslením kruhu a trojúhelníku.

– Bellatrix má v pravé ruce nůž, když drží Hermionu. Hned v dalším záběru už nůž nedrží.

– V záběru, během kterého jde Harry do jezera pro meč a následně je pod vodou, má na sobě brýle. Když ho pak vytáhne Ron ven, hledá je Harry na břehu.

– Ve scéně, kdy lapkové honí po lese Hermionu, Harryho a Rona, řekne Hermiona směrem k Harrymu kouzlo, po kterém mu oteče obličej. Hermiona mu schová brýle k sobě do kapsy, aby nebyl odhalen. Když mu ale po chvíli obličej splaskne, má brýle nasazené na nose.

– Když jde Harry s Ronem na pánské záchody, aby se spláchli na ministerstvo, stojí v řadě za sebou. V dalším záběru ale stojí vedle sebe.

– Aby se dostali Harry, Ron a Hermiona na ministerstvo, musí použít mnoholičný lektvar. Jenže jim zůstanou jejich hlasy. Ovšem ve čtvrtém díle Pošuk Moody svůj hlas po používání mnoholičného lektvaru ztratí.

První část filmu Harry Potter a relikvie smrti sledujte na Nově v neděli 13. února od 20:20 na Nově nebo v repríze v pondělí 14. února od 15:45 na Nova Cinema. 


Novinky z NOVY