Proč odcházel Miroslav Etzler z natáčení celý od krve a s modřinami? Důvodem byla Berenika Kohoutová!

Aktualizováno 04.02.2018

Miroslav Etzler a Berenika Kohoutová
Zdroj: TV Nova

Při natáčení jedné z epizod seriálu Soukromé pasti si Miroslav Etzler prošel nelehkým úkolem. Dokonce si odnesl hodně krvavé zranění.

V seriálu Soukromé pasti si řada diváku našla příběh, který je tak trochu podobný jejich životu. Do těch největších pastí se totiž dostávají lidé většinou sami. Nebo s pomocí jejich blízkých.
 

Zajímavosti a chyby z vybraných epizod:

1. Pro Miroslava Etzlera bylo natáčení epizody "Tatínkova holčička" hodně složité. S rolí se musel dlouho psychicky vyrovnávat. Sám přiznal, že to pro něj bylo mnohem složitější než pro Bereniku Kohoutovou, pro kterou to byla první herecká role.
 

2. Scéna, kdy Ondřej (Miroslav Etzler) mlátí Veroniku (Berenika Kohoutová) opaskem přes zadek, jí nechtěl herec ublížít, a proto mlátil opaskem o své stehno. Po nátačení ho měl plné modřin a celé od krve.

Zdroj: TV Nova

3. Epizoda "Tatínkova holčička" vzbudila mimořádný ohlas. V roce 2009 dokonce získala prestižní ocenění na 11. Mezinárodním festivalu televizní tvorby v La Rochelle.
 

4. V epizodě "Jiná láska" si jednu z hlavních rolí zahrála Zuzana Stivínová, která v době natáčení měla krátké vlasy. Svou roli proto odehrála prakticky celou v paruce.

5. V epizodě "Smím prosit o lásku?" si hlavní roli zahrála Zdena Studénková, která si na natáčení přivezla ze Slovenska své vlastní střevíce.

Zdroj: TV Nova
 

6. Jako znělka k seriálu byl použit ústřední motiv z filmu Svět podle Prota.

7. Ale dá se najít i chyby. V díle o rozvodu z druhé série se v první půlce v exteriérovém záběru na statku mihne v horní části obrazovky mikrofon.
 

8. V epizodě "Manželství, nebo život", která se odehrává v zimě, slavili svátek Ivanové. Ve skutečnosti však Ivan slaví jmeniny v červenci.

9. V epizodě "Jiná láska" Daniela vyhazuje z okna komplet povlečení postele. V dalším záběru je ale s přítelkyní v posteli s bílým prostěradlem.

Epizodu s názvem "Smím prosit o lásku?" můžete sledovat v pátek 5. ledna od 09:50 na TV Nova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOKUJÍCÍ FOTO: Suzanne Somers alias Carol Fosterová z Kroku za krokem. Jak dnes vypadá?

Volné pokračování legendárních Přátel překvapí: S původním seriálem má společného víc, než Joeyho!

VÁŽNÉ PROBLÉMY MATTA LEBLANCA: Proč v několika dílech Přátel nosil sádru? Nyní prozradil bláznivý důvod!


Novinky z NOVY