TAKHLE DOPADLI: Jak se po 33 letech změnily hvězdy Policejní akademie? Se slávou si tyká málokdo!

Aktualizováno 04.02.2018

Policejní akademie - herci dnes
Zdroj: oficiální zdroj

Od uvedení populární Policejní akademie uplynulo 33 let. Jak se za tu dobu změnili hlavní hrdinové? A co dnes dělají? Bohužel nedopadli moc dobře...

Policejní akademie v malém americkém městečku otevírá své brány a hledá novou generaci policistů. Přijat je každý, kdo podá přihlášku. Bez rozdílu věku, výšky, váhy a pohlaví tak na policejní půdu nastupuje hned několik budoucích strážců zákona, se kterými přichází rovněž spousta problémů. Je jasné, že o humorné situace nebude nouze!

V hlavních se objevila spousta méně známých herců, kteří se právě díky této úspěšné komedii dokázali dostat až na vrchol. Jak se mají dnes a co dělají?

 

Steve Guttenberg

Zdroj: Profimedia

Představitel Careyho Mahoneyho se narodil v New Yorku. Jako teenager navštěvoval několik hereckých kurzů a později se přestěhoval do Los Angeles. Tam začal studovat medicínu a příležitostně se objevoval v menších televizních rolích. Na začátku 80. let ho však čekal skutečný zlom. Zúčastnil se castingu na hlavní roli v krimikomedii Policejní akademie, který vyhrál. Snímek zaznamenal obrovský úspěch a ze Steva se stala skutečná hvězda. Roli policisty si zopakoval ještě v dalších třech pokračováních. 

Po konci éry Policejní akademie se Steve objevil také v komedii Tři muži a nemluvně. Další výrazné role se však nedočkal. Od začátku devadesátých let se objevoval spíše v méně známých a ne moc úspěšných filmech.

 

Kim Cattrall

Zdroj: Profimedia

Známá britská herečka ve filmu ztvárnila Karen Thompson. Kim herectví milovala již od dětství. Vystudovala americkou Akademii dramatického umění v New Yorku a poté už šla z role do role. Do povědomí diváků se však probojovala až v roce 1998, kdy byla obsazena do role náruživé Samanthy v seriálu Sex ve městě. V současné době je stále herecky velmi aktivní.

 

Marion Ramsey

Zdroj: Profimedia

Postava Laverne Hooks, kterou Marion ztvárnila, byla divácky neobyčejně oblíbená. Upištěný hlásek a komická gesta nenechaly nikoho chladným. Postava Laverne se objevila ještě v dalších 5 dílech Policejní akademie. Kariéra herečky se však dále nijak zvlášť nerozvíjela a Marion se objevovala jen v malých rolích v neznámých snímcích. Dnes se věnuje spíše zpěvu.

 

George William Bailey

Zdroj: Profimedia

Představitel kapitána Harrise ve svých dvaceti letech začal pracovat v kině, kde ho svět filmu naprosto uchvátil. Přestěhoval se proto do Kalifornie, kde zanedlouho získal svou první roli v seriálu Starsky and Hutch. Georgeovi ve třiceti letech předčasně zešedly vlasy, což vedlo k hraní postav, které byly výrazně starší než sám herec. Herectví se nadále věnuje i dnes. 

 

Krimikomedii Policejní akademii sledujte v neděli 7. ledna 2018 v 16:00 na Nově!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VELKÝ KVÍZ: Pamatujete si, kdo s kým chodil, nebo na co zemřel? Otestujte si, jak dobře znáte oblíbené seriály!

DRAMA S DROGOVOU TÉMATIKOU! Romantický film Pretty Woman má temné pozadí
 


Novinky z NOVY