Islám, utržený prst i ošklivé hadí kousnutí: Jak dnes žije někdejší hvězda Lindsay Lohan?

Aktualizováno 22.11.2018

Lindsay Lohan
Zdroj: Instagram

Lindsay Lohan, hvězda filmů jako Past na rodiče, Protivný sprostý holky nebo Zpověď královny střední školy, byla delší dobu v hledáčku široké veřejnosti. Ne však díky svým filmům, ale bujarému životu, který vedla. Jak je na tom teď?

Mladičká Lindsay Lohan na sebe poprvé upozornila ve filmu Past na rodiče, kde ztvárnila dvojroli jednovaječných dvojčat, které se po několika letech odloučení poprvé setkávají. Další role na sebe nenechaly dlouho čekat a ze zrzavé roztomilé dívenky se začala stávat opravdová hvězda stříbrného plátna. Sláva a problémy v rodině však udělaly své a nadějná herečka propadla silné závislosti na drogách a alkoholu. Dlouho na sebe nenechaly čekat ani problémy se zákonem – Lindsay byla několikrát zadržena při řízení pod vlivem omamných látek, a to zejména kokainu. 

Zdroj: facebook.com

Celá situace se zdála bezvýchodnou a nikdo ani nedoufal, že by se Lindsay své lásky k alkoholu a drogám vůbec někdy mohla vzdát. Prošla několika odvykacími kůrami, velká filmová studia o ni postupně ztrácela zájem a herečka si tak za posledních deset let nezahrála v žádném úspěšnějším filmu. 

ODHALENO: 8 filmových scén, v nichž měli herci skutečný sex před kamerou. Jsou mezi nimi i velká jména!

V současné době se snad Lindsay blýská na lepší časy. Drogové závislosti se údajně zbavila, hojně se věnuje meditaci a sebepoznání, zdravě se stravuje a často cestuje, aby poznala svět. Některé její zahraniční cesty se ale neobešly bez určitých komplikací. Například v roce 2016, kdy se s přáteli vydala na cestu do Turecka, si během jedné plavby na moři odtrhla kus prstu, když se snažila loď ukotvit. Naštěstí se jejím přátelům podařilo chybějící kus ukazováčku najít, a tak jí ho lékaři mohli přišít zpět. 

Zdroj: facebook.com

Na konci roku 2017 se herečka vydala na dovolenou do svého oblíbeného Thajska. Tam ji pro změnu ošklivě pokousal had do nohy. Lindsay však děsivou událost přijala opravdu statečně, naštěstí nemá žádné trvalé následky.

 

Hvězda filmu Mezi námi děvčaty se rovněž začala vzdělávat. V poslední době se hodně zajímá o Islám. V jednu chvíli se dokonce spekulovalo o hereččině konverzi k tomuto náboženství. To se však nikdy nepotvrdilo. 

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP 10 CHYB oblíbeného Románu pro ženy: Všimli jste si nůžek zabodnutých v hrudníku?

FOTO: Hollywoodský záporák Tom Hardy byl zamlada pěkné zvíře. Úlisný i sladký a drogově závislý!


Novinky z NOVY