JE TO VŮBEC MOŽNÉ? Otcem této krásky je slavný komik, který zkazí, co může! Uhodnete kdo?

Aktualizováno 03.02.2018

Čí dcerou je tato kráska?
Zdroj: Instagram

Otec této krásky uměl už od dětství uplatnit své zvláštní nadání a rozesmíval masy lidí. O kariéře komika ale nikdy nepřemýšlel a kvůli slávě trpěl dlouho velkým psychickým blokem!

Kráskou na fotce je herečka Lily Atkinson, dcera herce Rowana Atkinsona. Trojnásobný otec a čerstvý oslavenec se narodil přesně před 63 lety, 6. 1. 1955, v Anglii do rodiny farmáře. Přáním jeho rodičů bylo, aby zde zůstal a pokračoval v rodinné tradici. To ale odmítl a raději vystudoval elektroinženýrství. Přesto se nakonec dostal k tomu, co miloval od dětství.

Zdroj: Instagram / Facebook.com


Po dokončení studia na Oxfordu se vrhl na psaní krátkých scénářů, které měly, jak jinak, komediální charakter. Zanedlouho se prosadil i jako herec. V roce 1979 napsal seriál pro BBC, ve kterém si i sám zahrál. Za svou prvotinu Not the nine oclock news, která se stala nejoblíbenějším pořadem roku, Rowan získal ocenění British Academy Award.

Zdroj: Instagram / Twitter


Díky obrovskému talentu a „gumovému obličeji“ byl Rowan Atkinson obsazen do své nejznámější role Mr. Beana. Díky ní bude navždy zaškatulkován jako potřeštěný Brit, který zkazí co může a jeho nejlepším přítelem je plyšový medvídek. Sám Atkinson tuto roli zároveň miluje i nenávidí, a dokonce ji v několika rozhovorech přirovnal k anarchistovi. Dlouhou dobu herec vůbec nechtěl poskytovat rozhovory, protože při nich bojoval se koktáním.

Zdroj: Instagram / Twitter


Se svou první ženou Sunetrou Sastry má syna Benjamina a Lily. Manželství se ale po čtyřiadvaceti letech v roce 2015 rozpadlo. Se současnou partnerkou Louise Ford na podzim 2017 přivítali společného potomka. Vedle herectví je Atkinson také byznysmenem a vlastníkem filmové společnosti Tiger Television a Tiger Aspect Films. Zajímavostí je, že média hned několikrát informovala o jeho smrti. Vždy šlo ale o mylnou informaci.  

 

NEPŘEHLEDNÉTĚ:

A kde má jizvu?! Chyby ve filmu Harry Potter a Fénixův řád vás ohromí

ODHALENO: 8 filmových scén, v nichž měli herci skutečný sex před kamerou. Jsou mezi nimi i velká jména!

Se kterou seriálovou kráskou byste rádi zašli na romantickou večeři? HLASUJTE!


Novinky z NOVY