HARRY POTTER ŽIVĚ V PRAZE: Unikátní koncert spojený s promítáním druhého dílu série se blíží! Už máte vstupenky?

Aktualizováno 02.02.2018

Harry Potter a Tajemná komnata
Zdroj: Archiv TV Nova

Jedinečná událost pro milovníky Harryho Pottera je konečně tady. Český národní symfonický orchestr chystá unikátní představení, během kterého živě zahraje jako doprovod k promítání filmu Harry Potter a Tajemná komnata.

Dne 18. 1. 2018 od 19.00 hodin zahraje živě Český národní symfonicky orchestr nezapomenutelnou hudbu Johna Williamse z filmu Harry Potter a Tajemná komnata. Film bude mezitím promítán ve vysoké kvalitě na dvanáctimetrovém plátně. Filmové koncertní turné Harry Potter, které je dalším kouzelným zážitkem ze světa J. K. Rowlingové, odstartovalo v červnu roku 2016 filmem Harry Potter a Kámen mudrců a až do roku 2018 jsou naplánovány stovky koncertů ve více než 35 zemích po celém světě!

Zdroj: oficiální zdroj


Ve filmu Harry Potter a Tajemná komnata se Harry po prázdninách vrací do školy čar a kouzel v Bradavicích. Tento rok budou v Bradavicích mluvit pavouci, dopisy budou nadávat a Harryho nově objevená schopnost mluvit s hady začne znepokojovat všechny kolem! Tento rok bude plný dobrodružství a nebezpečí, zvlášť když krvavý nápis na stěně ozámí: „Tajemná komnata byla otevřena!“ Zachránit Bradavice bude vyžadovat všechny magické schopnosti a veškerou odvahu Harryho, Rona a Hermiony!

Zdroj: Nova.cz


Okouzlující hudba k filmu získala nominaci na cenu Grammy a stala se okamžitě klasikou. Toto filmové koncertní turné bylo vytvořeno společností CineConcerts ve spolupráci s Warner Bros. Consumer Products a bude probíhat pod vedením jeho tvůrce a producenta Justina Freera. „Série filmů o Harrym Potterovi je jedním z těch kulturních fenoménů, které se povedou jednou za život a které pokračují k radosti všech fanoušků na celém světě. S velkým potěšením jsme poprvé v historii představili projekt, při kterém je možné zažít hudbu hranou živě významným symfonickým orchestrem a doplněnou oblíbeném filmem, který je simultánně promítán na velké obrazovce, je to nezapomenutelná událost.”


Brady Beaubien ze CineConcerts a producent koncertů pro Filmové koncertní turné Harry Potter dodává, „Harry Potter je synonymem pro dobrodružství, a to po celém světě, doufáme, že představením této neuvěřitelné hudby a celého filmu si diváci užijí návrat do tohoto světa a k mnoha úžasným postavám a dobrodružstvím, která jsou zde přítomna.”


Vstupenky k zakoupení ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:
ZAJÍMAVOSTI z filmu Harry Potter a Tajemná komnata: Malfoy v slzách a úloha pro mámu tvůrce

SOUTĚŽ o vstupenky na filmové koncertní turné Harry Potter a Tajemná komnata In Concert v O2 areně!


Novinky z NOVY