VIDEO: Jak si Sunny užil Vánoce a Silvestra? Dělal něco, co by rozhodně neměl!

Aktualizováno 02.02.2018


Vánoce i příchod roku 2018 náležitě oslavil také snídaňový pejsek Sunny. Na čem si o Štědrém dni pochutnal a jak zvládal silvestrovský ohňostroj? Dělal i něco, co by neměl!

Bez řízku, bramborového salátu, cukroví nebo třeba vánočky si vánoční svátky dokáže představit jen málokdo. Spousta těchto dobrot, na které se celý rok těšíte, je však naprosto nevhodná pro vaše čtyřnohé mazlíčky! „Samozřejmě by se to nemělo, ale vzhledem k tomu, že máme ty psy rádi, tak jim chceme udělat radost. Přesto by měl být příděl pochutin pouze symbolický,“ vysvětloval Radek Fuxa, trenér pejska Sunnyho. Vánočka snídaňovému pejskovi však skutečně chutnala!

Zdroj: instagram / Snídaňové štěně

Velkým tématem jsou v tomto období také silvestrovské ohňostroje, které dokážou nejednoho zvířecího miláčka pěkně potrápit. Jak Radek na novoroční oslavu Sunnyho připravoval? „Musíme si uvědomit, že třeba za druhé světové války kolem psů jezdily tanky, střílelo se, dokonce ti samotní psi byli členy různých jednotek. Proto věřím, že kdyby chovatelé své psí kamarády na hluk připravovali v průběhu celého roku, nebyl by to pak pro ně takový šok,“ rozpovídal se Sunnyho trenér.

A jak si zlatý retrívr užíval svůj první sníh? I to Radek prozradil v rozhovoru!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Co nedělat, když ve městě potkáte asistenčního psa? Sunnyho trenér apeluje na veřejnost!

VIDEO: Náročné předvánoční období pro Sunnyho. Co dělá a proč ho trenér musí uplácet pamlsky?


Novinky z NOVY