VIDEO: Vánoce jsou jako Nagano 1998! Netradiční přirovnání Petra Říbala je docela trefné

Aktualizováno 18.01.2018


Moderátor Petr Říbal měl letos velmi úspěšný a plodný rok. Nejprve se připravoval na moderování zákulisí Českého slavíka a následně se podílel na vzniku vánočního klipu hvězd Novy a skupiny Mirai. Jak se moderátor těší na Vánoce? A proč jsou letos žížaly abnormálně hluboko v zemi?

Před nedávnem si moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal vyzkoušel, jaké to je za 9 dní zvládnout napsat, natočit a zorganizovat natočení vánočního songu na úspěšný hit kapely Mirai Když nemůžeš, tak přidej.

Zdroj: TV Nova


A jelikož vše vzniklo díky sázce, ze které Petr vyšel jako vítěz, protože song zvládl natočit v opravdu šibeničním termínu, užíval si, že mu po celý jeden den sloužila jeho moderátorská kolegyně Hanka Reinders.

Zdroj: Nova.cz


Jak se tento sympatický moderátor těší na Vánoce? „Strašně. Miluju Vánoce a strašně mě baví všechno kolem. Mě třeba na hokejovém Naganu bavilo to, že v tom jela celá Česká republika. Když jsme vyhráli zimní olympiádu, tak slavili úplně všichni a všude. Ve školách se neučilo a koukalo se na hokej. A co se týká Vánoc, tak je to úplně stejný, “ prozradil moderátor, který přidal i svůj meteorologický tip: „Navíc se říká, že žížaly jsou letos abnormálně hluboko v zemi, což znamená, že by na Vánoce mohlo sněžit.“

Zdroj: Nova.cz

Petr Říbal se o Vánocích samozřejmě těší i na cukroví: „Vanilkové rohlíčky, těm se nedá odolat, ale je to tak, že se šetřím a dám si třeba jeden,“ svěřil se. A jak to má moderátor se zlatým prasátkem? Na to se podívejte ve videu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Hanka Reinders musela den sloužit Petru Říbalovi! Kromě vaření vyžadoval i masáž!

Mirai o vánoční písni s hvězdami TV Nova: Frontman kapely prozradil, co si o kvalitě songu skutečně myslí

HIT INTERNETU: Vánoční klip hvězd televize Nova a skupiny Mirai viděly stovky tisíc lidí! VIDEO

kuci TV Nova

Novinky z NOVY