TOP 5: Mizející předměty i zázračné opravy! Těchto chyb jste si ve velkolepém snímku Země zítřka určitě nevšimli

Aktualizováno 15.01.2018

Země zítřka - 5
Zdroj: TV Nova

Hvězdně obsazený snímek Země zítřka dokázal vydělat pěkný balík. Film odehrávající se paralelním světě nabídl zajímavý příběh, ale i spostu chyb. Všimli jste si jich i vy?

Za odhalením tajemství záhadného místa známého pouze jako Země zítřka se vydává bývalý dětský génius Frank Walker, ztvárněný populárním hercem Georgem Clooneym. Jeho doprovodem je inteligentní a optimistická mladá dívka Casey, kterou ve snímku hraje Britt Robertson. Dvojice však netuší, že na konci náročné mise na ně čeká něco, co změní celý svět...

Zdroj: TV Nova

V trikově náročném filmu se i přes jeho obrovský rozpočet skrývá několik chyb. Odhalili jste je?

 

– Mladý Frank Walker se do Země zítřka dostane díky vodní skluzavce. Po sjezdu „přistane“ do velkého množství vody. V dalším záběru je však kompletně suchý!


– Poté, co je ústřední dvojice pronásledována velkou dodávkou, je zadní okno vozidla rozbito. Později má ale auto všechno okénka v pořádku.

Zdroj: TV Nova

– Džíny hlavní postavy Casey se během filmu několikrát mění. V některých záběrech jsou kompletně špinavé, kdežto v dalších jsou čisté. Že by s sebou měla příruční pračku?


– Ve Frankově místnosti se nachází spousta monitorů a knih, které v každém záběru mění svá místa.


– V sekvenci, jenž se odehrává v roce 1964, má na sobě Frank dres značky Adidas. Populární německá značka však až do roku 1967 vyráběla pouze obuv!

 

Velkolepý snímek Země zítřka sledujte ve středu 20. 12. od 13:35 na nova Cinema!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OBROVSKÁ SATISFAKCE: Dokonalý Matt Damon táhne svým výkonem nový film. Získá dalšího Oscara?

POT, KREV A SLZY: Jakou přípravou museli projít herci filmu 300: Vzestup říše? Budete v šoku!


Novinky z NOVY