S kým bude Halina Pawlowská trávit Vánoce? Konečně je to venku!

Aktualizováno 14.01.2018


Halina Pawlowská je spisovatelkou, scenáristkou i moderátorkou. Tento rok byl pro ni opravdu velmi plodným. Napsala jubilejní knihu, zahrála si ve filmu a excelovala v divadle. To si žádá pořádný odpočinek. Jak bude trávit vánoční svátky?

V letošním roce vydala Halina Pawlowská svou jubilejní 30. knihu Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci, která se dokonce stala předlohou pro film Filipa Renče. Jaký má recept na úspěch? „Je to moje profese. Jsem prostě autorka. Nepřipadá mi to tak zvláštní. Pořád musíte něco reflektovat, něco si myslet a pak se to musí vysedět, “ popsala Halina Pawlowská, která už od dvanácti let navštěvovala literární kroužek a po gymnáziu vystudovala scénáristiku a dramaturgii na FAMU. A jak se Halina chystá na Vánoce? „Musim naplánovat, co bude celá naše rodina jíst, pak se musim podívat na chalupu,“ vyjmenovávala Halina všechny své povinnosti, které musí do svátků stihnou.

Zdroj: Nova.cz

K svátkům ale patří i zasloužený odpočinek a dovolená. Udělá si na ni letos mezi mnoha povinnostmi spisovatelka čas? „Budu docela ráda, že si trošku odpočinu, protože pořád hraju a mám toho hodně, ale možná že pojedu do Vídně nebo do Paříže,“ prozradila. A s kým bude Halina Pawlowská trávit Vánoce? To se dozvíte ve videu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZOUFALÁ HALINA PAWLOWSKÁ: Proč by se nechtěla vrátit do doby, kdy jí bylo třicet?

VIDEO: Hanka Reinders musela den sloužit Petru Říbalovi! Kromě vaření vyžadoval i masáž!

Halina Pawlowská „loves“ česnek! Proč byste ho měli jíst i vy?


Novinky z NOVY