VIDEO: Reinders musela sloužit Říbalovi! Vyžadoval i masáž!

Aktualizováno 11.01.2018


Vánoční song TV Nova a kapely Mirai je na světě, všechno se zdařilo a Hanka Reinders tak musela sloužit svému kolegovi Petru Říbalovi, protože prohrála sázku. Jak den u Petra doma probíhal? A přežil to moderátor ve zdraví?

Před třemi týdny se v ranním vysílání Snídaně s Novou vsadil moderátor Petr Říbal s Hankou Reinders, že stihnou do 1. prosince nazpívat a natočit vánoční videoklip na hit kapely Mirai Když nemůžeš, tak přidej. Petr měl na celou akci a její zorganizování pouhých 10 dní.

Zdroj: TV Nova

Na klipu se podílelo mnoho dalších kolegů z TV Nova jako Katka Říhová, Aleš Lehký, Iveta Kořínková, Tereza Juščíková, Karel Kašák, Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Pavel Svoboda, Gábina Partyšová a další. Hanka sázku prohrála, a tak jí nezbývalo nic jiného, než Petrovi doma celý jeden den sloužit.

Zdroj: Nova.cz

Vše začalo malým rozehřátím a vynesením odpadkového koše, pak následovala snídaně a (předvánoční) úklid celého bytu. „ Já mám takový podezření, jestli ty nejsi Maryša a já Vávra, že to kafe bylo otrávený,“ podezříval svou kolegyni Petr, když mu Hanka ke snídani neplánovaně kromě chlebu s máslem přinesla i kávu. „Hlavně, aby ti chutnalo, Peťánku, to je důležitý,“ uklidňovala svého kolegu Hanka v roli služky. Nakonec došlo i na masáž šíje a na malou pomstu. Na to, jak to dopadlo, se podívejte ve videu.

 

Zdroj: TV Nova

S videoklipem zároveň odstartovala i vánoční soutěž a pokaždé když diváci píseň uslyší, můžou soutěžit o hodnotné ceny. Hlavní výhrou je zájezd na řecký ostrov Rhodos!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Mirai o vánoční písni s hvězdami TV Nova: Frontman kapely prozradil, co si o kvalitě songu skutečně myslí

HIT INTERNETU: Vánoční klip hvězd televize Nova a skupiny Mirai viděly stovky tisíc lidí! VIDEO

BUDE TO HIT: Takhle vznikal vánoční song TV NOVA a kapely Mirai! Co bylo nejtěžší?


Novinky z NOVY