VIDEO: Rey Koranteng se potýkal s davem krásných žen. Jak se tam dostal?

Aktualizováno 08.01.2018


Rey Koranteng, oblíbený moderátor Televizních novin, si tentokrát zkusil úplně jiné moderování. Byl obklopen několika krásnými ženami. Co na něj krásky říkaly?

Rey Koranteng je na jednu krásku po svém boku zvyklý - Televizní noviny totiž již několik let moderuje s Lucií Borhyovou. Jak se však cítil, když se kolem něj pohybovalo hned několik krásek najednou? Samy modelky byly z Reye skutečně nadšené.

Zdroj: TV Nova

Je totiž neustále usměvavý, ale také zůstává velkým profesionálem. To je hlavní důvod, proč ho lidé milují. A také protože umí skloubit pracovní život se svým osobním. Je totiž rovnou dvojnásobným otcem. Ale i přes to dokáže své dcery skvěle vychovávat a zůstat skvělým moderátorem. O tom se přesvědčili modelky na jedné z akcí, kterou moderoval.

„Byl to super zážitek, Rey je skvělej a sympatickej,“ chválila oblíbeného moderátora jedna z modelek. Rey svým hlasem přilákal také spoustu fanoušků. Ti si celou show náramně užívali. Moderátor zkrátka perfektně umí skloubit práci a rodinu. Jak to všechno zvládá? Nejen to prozradil ve videu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
LUCIE BORHYOVÁ JE NAPŘED! Krásná moderátorka byla před Vánoci akčnější, než bylo nutné!

Lucie Borhyová a Rey Koranteng mají jasno: Jak se jim líbil výkon Ondřeje Sokola na Slavících?

MODERÁTOŘI Novy a jejich rodná MĚSTA: Nepohybují se třeba ve vašem okolí?

 


Novinky z NOVY