SOUTĚŽ o vstupenky na filmové koncertní turné Harry Potter a Tajemná komnata In Concert v O2 areně!

Aktualizováno 07.01.2018

Harry Potter i n concert
Zdroj: Nova.cz

Filmové koncertní turné Harry Potter se vrací do O2 areny s filmem Harry Potter a Tajemná komnata, druhým dílem ságy o Harrym Potterovi!

Dne 18. 1. 2018 od 19.00 hodin zahraje živě Český národní symfonicky orchestr nezapomenutelnou hudbu Johna Williamse z filmu Harry Potter a Tajemná komnata, zatímco film bude promítán ve vysoké kvalitě na dvanáctimetrovém plátně. Filmové koncertní turné Harry Potter, které je dalším kouzelným zážitkem ze světa J.K. Rowlingové, odstartovalo v červnu roku 2016 filmem Harry Potter a Kámen mudrců a až do roku 2018 jsou naplánovány stovky koncertů ve více než 35 zemích po celém světě.

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Jak se jmenuje kočka školníka Bradavické školy čar a kouzel, Arguse Filche?

A) paní Norrisová
B) paní Williamsová
 

Vylosováno bude dvacet pět (25) výherců, každý získá dvě (2) vstupenky na Harry Potter a Tajemná komnata in concert v O2 Arena Praha 18.1. 2018.

Odpovědi zasílejte e-mailem na adresu soutez@nova.cz. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Harry Potter na Nova Cinema“. Do textu zprávy pak kromě odpovědi na soutěžní otázku uveďte i svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. Pouze emaily obsahující všechny tyto náležitosti budou zařazeny do losování. Lhůta pro zaslání soutěžního e-mailu je do 11.01. 2018 do 15:00 hod.


Na celý herní řád se můžete podívat ZDE.


ČTĚTE TAKÉ:

UNIKÁTNÍ FOTO: Profesorka McGonagallová z Harryho Pottera byla nevídaná kráska. Podívejte se!

Pád na dno, dluhy i slušná herecká kariéra: Co dnes dělají herci z Harryho Pottera?


 


Novinky z NOVY