VŠIMLI JSTE SI? Nemanželské dítě Bedřicha a Jindry v Ulici hraje dcera známé tváře Novy!

Aktualizováno 07.01.2018


Malá Lada, nemanželská dcera Bedřicha a Jindry z Ulice, se má čile k světu. Stejně tak její představitelka Žofinka! Věděli jste, čí dcerou je ve skutečnosti?

Modelka Veronika Kašáková ve svém online pořadu Proměny z dětských domovů pomáhá dětem, které nemají úplně šťastné dětství. Pomáhá jim získat nové sebevědomí díky celkové proměně vzhledu. Jednotlivé epizody pořadu si můžete přehrát na Nova PLUS.
 

Žofince, dceři reportérky Báry Divišové, kterou můžete vídat v pořadu Víkend, je necelý rok a už hraje důležitou postavu v seriálu Ulice – ztvárňuje nemanželské dítě Jindry a Bedřicha! Žofinka se narodila 8. 1. 2017.

Zdroj: TV Nova

S blížícími se Vánocemi se i novácké hvězdy začínají chystat na toto radostné období. Na svých socialních sítích zveřejňují spoustu vánočních tipů na dekorace i dárky. Jak se na Ježíška připravují?

Moderátorky Iveta Vítová a Katka Němcová se ponořily do pečení cukroví. Svými výtvory se pochlubily na svých profilech na sociální síti Instagram. 

Zdroj: Instagram

Moderátor Petr Říbal se do vánočních příprav doslova zamotal. Na sociální síti zveřejnil fotku z poněkud zvláštního zdobení stromečku!

Zdroj: Instagram

A jak se na Vánoce připravují Míra a Zorka Hejdovi? Podívejte se na reportáž!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hvězdy TV Nova nadělovaly v dětském domově: Kdo se skrýval pod maskou čerta? To neuhádnete

Mirai o vánoční písni s hvězdami TV Nova: Frontman kapely prozradil, co si o kvalitě songu skutečně myslí


Novinky z NOVY