Hvězdy TV Nova nadělovaly v dětském domově: Kdo se skrýval pod maskou čerta? To neuhádnete

Aktualizováno 06.01.2018


Mikulášská nadílka je každoročně zábavou nejen pro děti, ale i dospělé. Ti, kteří se díky maskám promění v Mikuláše, čerty a anděly, si v předvečer svátku užívají stejně jako samotné děti, které dostanou drobné dárky. Kteří z moderátorů se skrývají pod maskou?

Hvězdy Snídaně s Novou Petr Říbal a Karel Kašák se převlékli do masek a navštívili Dětský domov v Dolních Počernicích společně s herečkou Annou Klausnerovou ze seriálu Ulice. Při té příležitosti zavzpomínali na své dětství, kdy jako malí čekali na nadílku.

Zdroj: Nova.cz


„Jé, já pamatuju. My jsme bydleli ve třetím patře a ve druhém bydlela paní Teturová. I když jsem věděl, že paní Teturová je čert, tak jsem se stejně strašně bál,“ zavzpomínal moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal.
Zdroj: Nova.cz

 

„Já jsem se asi nikdy moc čertů nebál, já jsem byl vždycky vyčůraný dítě, “ dodal moderátor počasí Karel Kašák, který v masce čerta nebyl poprvé. Právě za zástupce pekla chodil přestrojený každý rok v dětském domově, kde vyrůstal. Na to, jak to při nadílce vypadalo, se podívejte ve videu.

Zdroj: Nova.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Mirai o vánoční písni s hvězdami TV Nova: Frontman kapely prozradil, co si o kvalitě songu skutečně myslí

BUDE TO HIT: Takhle vznikal vánoční song TV NOVA a kapely Mirai! Co bylo nejtěžší?

PŘEKVAPENÍ POD TRIKEM: Karel Kašák a Petr Říbal ohromili reportérku! Proč jí ukazovali holé břicho?


Novinky z NOVY