Mirai o vánoční písni s hvězdami TV Nova: Frontman kapely prozradil, co si o kvalitě songu skutečně myslí

Aktualizováno 06.01.2018


Hostem Snídaně s Novou byl frontman kapely Mirai, která se podílela na vzniku vánočního songu TV Nova, Mirai Navrátil. Přetextováním hitu Když nemůžeš, tak přidej, vznikla vánoční píseň, která se těší velké přízni fanoušků. Jak je na tom?

Vše začalo sázkou moderátora Petra Říbala s jeho kolegyní Hankou Reinders, která proběhla před dvěma týdny přímo v ranním vysílání Snídaně s Novou. Petr Říbal tvrdil, že za 8 dní zvládne nahrát vánoční písničku a natočit k ní klip. Hanka Reinders byla toho názoru, že je to nemožné. Domluvili se, že ten, kdo prohraje, bude muset tomu druhému jeden den sloužit!


Pak zbývalo zorganizovat a naplánovat, kdy se početný moderátorský tým sejde s kapelou Mirai a společně natočí odlehčený a bláznivý vánoční klip, který vznikal v exteriérech, v bytech moderátorů i ve studiu Snídaně s Novou.

Zdroj: Nova.cz

Do Snídaně s Novou dorazil frontman kapely Mirai Navrátil, který napsal původní hit Když nemůžeš, tak přidej, na jehož základě vznikla tato vánoční píseň. S písní Když nemůžeš, tak přidej kapela uspěla i na letošním předávání cen Český slavík Mattoni 2017, kde získala hned tři ceny – objev roku, nejhranější skladba, nejstreamovanější skladba.

Zdroj: TV Nova

Vánoční klip Mirai a moderátorů televize Nova dokonce v úspěšnosti předčil nejnovější klip kapely Anděl. „My jsme byli první a teď jsme druzí, takže je to až moc zbytečně dobrý,“ prozradil Mirai Navrátil. Na ranní vysílání se Mirai dobře vyspal, a to na velmi netradičním místě – ve střižně, která je jen pár metrů od samotného studia.


Mirai tak alespoň ušetřil čas a nemusel přejíždět z Uhříněvsi, kde kapela nyní při návštěvě Prahy bydlí, protože jejím domovem zatím zůstává Frýdek-Místek. A jak bude tenhle sympatický mladý muzikant, který má japonské kořeny, trávit vánoční svátky? Podívejte se, co v rozhovoru prozradil!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

HIT INTERNETU: Vánoční klip hvězd televize Nova a skupiny Mirai viděly stovky tisíc lidí! VIDEO

VIDEO: Takhle vznikal vánoční song TV NOVA a kapely Mirai! Co bylo nejtěžší?


Novinky z NOVY