LUCIE BORHYOVÁ JE NAPŘED! Krásná moderátorka byla před Vánoci akčnější, než bylo nutné!

Aktualizováno 05.01.2018


Vánoce jsou skoro za dveřmi a všichni se pomalu připravují na nejkrásnější období v roce. Známé tváře nejsou výjimkou. Kdo je na Vánoce plně připraven a kdo nechává vše na poslední chvíli?

Zpěvák Petr Bende v rozhovoru uvedl, že pro něj letošní Vánoce budou skutečně hektické. Má před sebou ještě 18 koncertů v osmnácti různých městech. „Na druhou stranu se v těch městech dají v různých obchůdcích sehnat pěkné dárky,“ smál se Petr. Zato Libor Stach, představitel doktora Adama Svobody ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, nechce nic nechat náhodě. „Já jsem už před týdnem nakoupil výzdobu, takže se už těším, jak si to doma vyzdobím,“ prozradil mladý herec.

 

Zdroj: instagram.com

Moderátorka Lucie Borhyová je o krok napřed. „Celý den jsem zdobila dům, pak jsem si sedla do křesla a spokojeně si řekla, že Ježíšek už může přijít,“ usmívala se Lucka.
Jan Bendig prozradil, že se nejvíce těší na cukroví a bramborový salát, který každý rok dělá se svou maminkou.

Zdroj: TV Nova

Moderátorka Gábina Partyšová bude na Štědrý den připravovat rybu i řízky a bramborový salát. Navíc prozradila, že má doma koncertní křídlo, takže bude hrát a zpívat koledy. „Je to takový duchovní čas, je to moc krásné,“ rozplývala se nakonec.

Zdroj: TV Nova


A jak se na Vánoce připravuje Rey Koranteng či Monika Bagárová? To se dozvíte v reportáži!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZÁKULISÍ ČESKÉHO SLAVÍKA: Přípravy byly hektické. Jen pódium stavěli dělníci celou noc!

Kdo měl pohodu a kdo vše sháněl na poslední chvíli? Známé tváře prozradily své přípravy na Slavíka!


Novinky z NOVY