NENÍ TO ZADARMO: Před čím varovala budoucí soutěžící vítězka třetí řady Česko Slovenské SuperStar?

Aktualizováno 04.01.2018

Sabina Křováková - rozhovor
Zdroj: TV Nova/Schweppes

Sabina Křováková, vítězka třetí řady Česko Slovenské Superstar, v rozhovoru prozradila, co chystá pro své fanoušky. Pro budoucí účastníky pěvecké soutěže SuperStar má také jeden velmi důležitý vzkaz!

Vítězkou třetí řady Česko Slovenské Superstar se v roce 2013 stala Sabina Křováková. Ve finále porazila Štefana Pčelára. Mladá zpěvačka výhry využila na maximum. Ze soutěže směřovaly její kroky do studia, kde nahrála své úplně první album s prostým názvem „Sabina“, které bylo sestaveno převážně z písní, jež zpívala v soutěži. 

Zdroj: TN.cz

V roce 2015 vydala své druhé album „Sirkama“, které slavilo velký úspěch. V současné době pracuje na třetí desce. „Pilně ve studiu nahráváme a točíme, chystáme novinky. Přiznám se, že to bude trochu popovější, nebude to takový nářez. Chtěla jsem to zkusit zase trošku jinak,“ prozradila své plány jedna z nejoblíbenějších vítězek SuperStar na charitativní akci.

Zdroj: Schweppes

Na jaře příštího roku se na televizních obrazovkách objeví zbrusu nová řada soutěže Česko Slovenská Superstar. Jak se na nadějné talenty Sabina těší? „Je to skvělá zpráva, máte možnost předvést svůj talent, ale i přes vítězství vám nic nespadne do klína. Rozhodně to není zadarmo. Je to dřina a musíte na sobě pořád makat.“
 

Krásná Monika Bagárová: Prozradila, zda by šla znovu do Superstar. Co myslíte?

S blížícím se obdobím Vánoc padla otázka také na přípravy na tyto radostné svátky. „Strašně se na Vánoce těším, zatím teda nestíhám a nemám ještě ani jeden dárek. Těším se nejvíc na jídlo. Já jsem třeba i oželela vidět zlaté prasátko a raději jsem si dala něco dobrého na zub, vždycky jsem si říkala, že to radši oželím a neuvidím ho,“ smála se Sabina.


A jak to vypadá u ní doma na štědrovečerní tabuli? „Večeři si užíváme, máme od všeho něco, děláme řízky, kapra, klobásky, salát, máme toho hodně. A těším se do obchodů na nakupování dárků pro své nejbližší, na nákupy přes internet moc nejsem. V tomhle jsem trochu staromódní.“

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SuperStar? I tahle soutěž má své záludnosti. Petr Bende popsal, jak to ve skutečnosti chodí

NA HRANICI HVĚZDNÉ PĚCHOTY: Hrůza, hrůza, hrůza. Jan Bendig se při vzpomínce na SuperStar rozparádil


Novinky z NOVY